ورزشی

خاطرات په‌په و خورخه کاستا؛ هر روز برایم نان بیاور

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1738002/50

زمان: 12:41  
1399/11/28

بازدید: 4,211

په‌په از کاپیتان اسطوره ای پورتو می گوید؛

خورخه کاستا، کاپیتان سابق پورتو، بی گمان سمبل این باشگاه است و اغلب افسانه های زیادی از زمان حضور او در این تیم نقل می شود.

به گزارش “آلانه”، کاپیتان سابق پورتو در اکثر داستان های که از گذشته های این تیم نقل می شود حضوری پر رنگ داشته است. اکنون په‌په، کاپیتان حال حاضر تیم پورتو، در مصاحبه ای به درخواست یوفا یادی از خاطرات قدیم خود با کاستا کرده و با نقل دو خاطره از او، سرمربی تیم فارنسی را به یاد روزگاری که در پورتو بازی می کرد انداخته است.

 

 

په‌په گفت: “برای اینکه همه ابعاد انسانی خورخه را بشناسیم دو خاطره از او می گویم؛ هر چند مدتی است که با او صحبت نکرده ام.

من در نزدیکی خانه او در لاورا زندگی می کردم و او یک نانوایی داشت. او اصرار داشت تا هر روز برای من نان بگیرد و به من تحویل دهد چرا که نمی خواست زیاد بیرون بروم تا بتوانم تمرکز خود را حفظ کنم.

این راهی برای او بود تا هوای من را داشته باشد و به شیوه خودش از من محافظت کند و به من کمک کند تا در شهر و باشگاه جا بیافتم.”

 

 

په‌په در ادامه با خنده افزود: “داستان دیگری که یادم می آید مربوط به رختکن است.

یک حمام و دستشویی اختصاصی در رختکن بود که هیچکس از آن استفاده نمی کرد. دلیش این بود که عکس کاستا در آن دستشویی چسبانده شده بود و هیچکس نمی توانست به خاطر عکس او از آن دستشویی استفاده کند. عکس او آنجا بود و ما همه به آن احترام می گذاشتیم.”

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا