ورزشی

جعفری: اعصاب ما را بهم ریختند و باختیم

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، سجاد جعفری درباره بازی گذشته نفت مسجدسلیمان برابر آلومینیوم اراک اظهار کرد: تا زمانی که گل اول را بخوریم، بازی پایاپای بود و دو تیم نمایش برابری داشتند، اما اعلام یک گل آفساید که داور اشتباه کرد و گل را سالم دانست، موجب شد تا اعصاب بازیکنان ما بهم بریزد.

 

او ادامه داد: سالم اعلام شدن این گل آفساید ذهنیت بازیکنان نسبت به داور را خراب کرد که او به نفع حریف سوت می‌زند.  ما در شروع نیمه دوم خواستیم به بازی برگردیم و نتیجه را جبران کنیم که روی یک غفلت و ضد حمله آلومینیوم، گل دوم را خوردیم. به نظرم بچه‌های ما مثل همیشه کار نکردند، بدترین نمایش ما در طول ۱۵ هفته بود و در این بازی شکست خوردیم.

کاپیتان نفت مسجدسلیمان در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا از نتایج به دست آمده رضایت دارند یا خیر، عنوان کرد: شما بضاعت ما را با دیگر تیم‌های لیگ برتری مقایسه کنید. ما کمترین قراردادها را در بین تیم‌ها داریم و تیمی هم نیستیم که در مرکز استان‌ها باشیم. قبل از شروع فصل، تیم ما طوری بسته شد که فقط در لیگ برتر بماند.

 

 

 

جعفری یادآور شد: هدف‌گذاری باشگاه ما ماندن در لیگ برتر بود، اما به نظرم اگر مسؤولان یک مقدار همت داشتند و مشکلات را حل می‌کردند، می‌توانستیم نتایج بهتری بگیریم. باز هم می‌گویم بر اساس شرایط تیم، نتایج خوبی گرفتیم و ناراضی نیستیم.

 

او در خصوص جدایی سید مجتبی حسینی از این تیم عنوان کرد: من در جایی بودم که اصلا از اخبار و بحث جدایی آقای حسینی اطلاع نداشتم. بچه‌های تیم به من زنگ زدند و گفتند که آقای حسینی قراردادشان را فسخ کرده و جدا شده‌اند. به نظرم یک مقدار در این قضیه کم‌لطفی شد و مسؤولان باید زودتر مشکلات را حل می‌کردند تا کار به اینجا نکشد.

کاپیتان نفت مسجدسلیمان یادآور شد: مطمئنا اگر آقای حسینی تا پایان فصل می‌ماند، کمک بیشتری به تیم می‌شد، اما به نظرم تصمیم ایشان مبنی بر جدایی قطعی باشد و دیگر هم به نفت مسجدسلیمان برنمی‌گردند.

 

جعفری با بیان اینکه در نیم‌فصل دوم لیگ برتر امتیاز گرفتن خیلی سخت می‌شود، یادآور شد: در دور برگشت تیم‌ها خیلی سخت امتیاز از دست می‌دهند و به نظرم کارمان دشوار است. باید تمام بچه‌ها، اعضای تیم و مدیریت همت کنند تا تیم را در لیگ برتر نگه دارند؛ هدف ‌گذاری باشگاه از ابتدای فصل هم همین بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا