ورزشی

تمرین استقلال متشنج و جنجالی شد

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1738016/56

زمان: 13:56  
1399/11/28

بازدید: 34,371

تمرین امروز استقلال به دلیل درگیری میان لیدرهای این باشگاه و چند هوادار متشنج شد.

به گزارش “آلانه”، تبعات شکست برابر سپاهان باعث شد تا از روز گذشته شایعاتی پیرامون برکناری محمود فکری مطرح شود. دیروز نیز جلسه آنلاینی بین اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال برگزار و حتی خبر رسید که نام 5 مربی برای جایگزینی فکری اعلام شده است.

با این وجود، هیچ گونه خبر رسمی پیرامون آینده کاری کادرفنی استقلال اعلام نشد و بیانیه ای نیز در این خصوص صادر نشد تا محمود فکری همچنان به عنوان سرمربی کارش را ادامه دهد و این مسائل باعث شد تا همگان منتظر برگزاری تمرین امروز این تیم باشند.

فکری نیز امروز با کمی تأخیر و به همراه علی نامداری مشاور هیات مدیره در تمرین استقلال شرکت کرد. در پایان این جلسه تمرینی و در حالیکه دوربین های سازمان صدا و سیما برای تهیه گزارش منتظر محمود فکری بودند تا با سرمربی آبی پوشان مصاحبه کنند، اما درگیری هایی بین لیدرهای باشگاه و هواداران استقلال جو بدی را در اطراف محل تمرین به وجود آورد و منجر به کنسل شدن این مصاحبه شد.
از صبح امروز تعدادی از هواداران استقلال در اعتراض به روند نتیجه گیری تیم، مقابل محل تمرین آبی پوشان در ورزشگاه اکباتان تجمع کرده بودند که به محض خروج فکری از ورزشگاه، با شعارهای حیا کن، رها کن از سرمربی تیمشان درخواست کردند تا با استعفای خود، از سکان هدایت استقلال کناره گیری کند.

در این لحظه، تعدادی از لیدرهای باشگاه استقلال که در آن محل حضور داشتند، پس از برخورد با هوادارانی که در آن مکان تجمع کرده بودند، مانع از سر دادن شعار علیه فکری شدند و سرمربی آبی پوشان نیز مکان تمرین تیم را ترک کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا