ورزشی

تماس وینیسیوس با زیدان؛ ببخشید و متاسفم

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، وینیسیوس تابستان 2019 از فلامینگو به رئال مادرید پیوست و قرار بود یک پدیده جدید در فوتبال اروپا باشد اما دو سال بعد او هنوز نتوانسته جایگاهی مطمئن و ثابت در ترکیب رئال مادرید پیدا کند.

وینیسیوس نه با جولن لوپتگی و نه با زین الدین زیدان یک بازیکن فیکس در ترکیب رئال نبوده و تنها در دوران حضور سانتی سولاری بود که موفق شده بود تا حدی ارزش هایش را ثابت کند.

 

 

 

 

وینیسیوس فصل گذشته که رئال قهرمان لالیگا شد، به خصوص در دوران پس از قرنطینه از ترکیب ثابت خارج شد و زیدان ترجیح داد روی مثلث لوکاس، هازارد و آسنسیو حساب کند.

 

 

 

 

طبق ادعای آاس، زیدان و وینیسیوس چند ماه پیش با یکدیگر به مشکل خوردند. رئال که بازی رفت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان را در خانه 1-2 به سیتی باخته بود، برای جبران به منچستر رفت ولی در نهایت بازهم 2-1 شکست خورد.

قبل از بازی وقتی زین الدین زیدان ترکیب اصلی تیم را در رختکن اعلام کرد و وینیسیوس متوجه شد باید روی نیمکت بنشیند، واکنشی منفی از خود نشان داد. او در تمام مدتی که زیدان مشغول صحبت های تاکتیکی بود، سر در گوشی موبایل خود داشت و به زیزو توجهی نمی کرد.

 

 

 

 

روزها گذشت و وینیسیوس که از ماجرای رخ داده ناراحت بود، برای جبران اشتباهش و تقویت رابطه خود با تیم و سرمربی آن قدم برداشت. زمانی که فصل به پایان رسیده بود و وینیسیوس و زیدان هر دو در تعطیلات تابستانی بودند، بازیکن برزیلی تلفن را برداشت و به سرمربی فرانسوی‌اش زنگ زد تا از او بپرسد آیا نیمکت‌نشین شدنش ارتباطی به ماجرای ورزشگاه اتحاد دارد یا نه.

او در آن تماس به زیدان قول داد که با تمام توانش در خدمت تیم باشد و بعد از این هرگز به نیمکت‌نشینی‌هایش واکنش منفی نشان ندهد. گویا زیدان هم از وینیسیوس به خاطر شهامتش در پذیر اشتباه و تماس گرفتن با او برای عذرخواهی تشکر کرده است. او به همچنین بازیکن برزیلی وعده داد که اگر مانند سایر بازیکنان به تلاش‌ها و تمریناتش ادامه دهد حتماً فرصت بازی به دست خواهد آورد.

 

 

 

 

زیدان به حرفش عمل کرد و در این فصل 7 بار وینیسیوس را در ترکیب اصلی به میدان فرستاده است که رئال در تمام آنها پیروز شده است. سهم وینسیوس هم در این بازی‌ها 3 گل و 3 پاس گل بوده است. وینیسوس اگرچه در چندین بازی نیمکت‌نشین بوده است اما زیدان با به میدان فرستادن او در بازی‌های مهم از جمله بازی برابر والنسیا نشان داد که نیمکت‌نشینی این بازیکن برزیلی الان دیگر صرفاً مقتضی شرایط مسابقه و سبک بازی حریف است. ضمن اینکه همه چیز حکایت از آن دارد که سرمربی فرانسوی قصد دارد برای مصاف اروپایی هفته آینده تیمش مقابل آتالانتا در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا وینسیوس را در ترکیب اصلی قرار دهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا