ورزشی

اشک های پژمان برای علی و مهرداد (عکس)

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1738091/13

زمان: 18:47  
1399/11/28

بازدید: 8,206

اشک های ستاره های سابق فوتبال ایران پیش از شروع بازی یادبود امروز، صحنه های تلخی را رقم زد.

به گزارش آلانه؛ درگذشت مهرداد میناوند و علی انصاریان، دل همه اهالی فوتبال را به درد آورد. در این میان شرایط برای پژمان جمشیدی اندکی متفاوت از بقیه بود و بازیکن سابق پرسپولیس و چهره خبرساز این روزهای سینما، به واسطه دوستی نزدیکی که با هر دو مرحوم داشت، با شوک بزرگی روبرو شد.

 

 

جمشیدی بعد از درگذشت مهرداد میناوند یک دل نوشت زیبا به یاد او منتشر کرد، دل نوشتی که پژمان بدون تعارف از روزهایی نوشته بود که هنوز یک فوتبالیست نبود و از دیدن مهرداد میناوند در زمین شماره دو امجدیه نفس اش بند آمده بود؛ پژمان در این دل نوشت از دوستی نزدیک خود با میناوند هم نوشته بود، دوستی که پس از دوران فوتبالی و خارج از مستطیل سبز هم ادامه داشت.

 

یک هفته بعد از درگذشت میناوند و زمانی که علی انصاریان هم از میان مان رفت، پژمان جمشیدی در جشنواره فیلم فجر به یاد هم تیمی که به گفته خودش فراتر از یک دوست فوتبالی بود، صحبت های جالبی را به زبان آورد که چند روز در شبکه های اجتماعی ترند بود.

 

 

پیش از شروع بازی امروز و زمانی که بازیکنان دو تیم منتخب 98 و سرخابی به یاد علی انصاریان و مهرداد میناوند فاتحه ای قرائت می کردند، شاهد احساساتی شدن خیلی از آنها بودیم؛ خیلی هایی که در میان شان پژمان جمشیدی از همه بیشتر غمگین بود و به یاد دو دوست صمیمی اش از ته دل اشک می ریخت.  در حالی که بسیاری از ستاره ها بغض کرده و بعضی ها هم آرام اشک می ریختند، پژمان جمشیدی به گونه ای که در تصاویر می بینید، برای علی و مهرداد گریست.

لازم به ذکر است که پژمان جمشیدی در نیمه دوم این دیدار با پیراهن تیم منتخب سرخابی به میدان رفت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا