ورزشی

پیام خطیبی پس از شگفتی‌سازی در لیگ

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، رسول خطیبی که پس از تجربه سومین صعود به لیگ برتر همراه با آلومینیوم اراک، در نخستین سال حضور این تیم در سطح اول فوتبال ایران نیز توانسته نتایج خوبی بگیرد و جایگاه هفتم را در پایان نیم‌فصل کسب کند، در پیامی از تمام عوامل موفقیت تیمش تشکر کرد که متن آن را در زیر می‌خوانید:

 

«شاید پایان نیم‌فصل در نخستین سال حضور در لیگ برتر و قرار گرفتن در نیمه بالای جدول، برای بسیاری از آلومینیومی‌ها قابل تصور نبود و کمتر هوادار ایرالکو این انتظار را داشت تا تیم پس از ۱۵ بازی، اختلاف امتیازی کمی با صدرنشین لیگ برتر داشته باشد، اما این اتفاق افتاد و من از همان شروع لیگ و بعد از هفته دوم، باور داشتم که بازیکنان با غیرت آلومینیوم می‌توانند شگفتی‌ساز شوند.

 

بدون تردید این موفقیت تنها برای یک نفر نیست و با یک تلاش جمعی و حمایت تمام مردم استان مرکزی، شهر اراک و زحمات کارگران کارخانه آلومینیوم، دلسوزی پیشکسوتان عزیز و همراهی رسانه‌های سختکوش استانی و به ویژه هواداران آلومینیوم که در سرما و گرما کنار تیم بودند و در سخت‌ترین شرایط از تیم حمایت کردند، اتفاق افتاده است.

 

باید از زحمات تمام مسؤولان استانی، به ویژه استاندار محترم جناب آقای دکتر آقازاده و همچنین هیأت مدیره کارخانه، هیأت مدیره و مدیریت باشگاه آلومینیوم تقدیر و تشکر داشته باشم که در تمام لحظات و مسابقات همراه و پیگیر تیم بودند و با حمایت‌هایشان نقش مهمی در این موفقیت داشتند.

 

همکاران پر تلاشم در کادر فنی تیم، کادر پزشکی، تدارکات، پشتیبانی و … سهم ویژه‌ای در موفقیت آلومینیوم دارند و زحمات‌شان قابل تقدیر است.

 

عامل اصلی موفقیت تیم هم بازیکنان با غیرتم هستند که بازی به بازی بهتر شدند، جنگیدند، تلاش کردند و پیشرفت داشتند تا تیم در این رتبه قرار بگیرد و در بین بزرگان فوتبال ایران سربلند شود.

 

و در پایان تمام این اتفاقات برای شاد کردن دل مردم استان مرکزی، شهر اراک و هواداران آلومینیوم است؛ کسانی که اگر تشویق و حمایت آنها نبود، امروز تیم در لیگ برتر نبود و به این جایگاه نمی‌رسید.

 

هدف ما ماندن در لیگ برتر بود که بچه‌های تیم و تمام عوامل در کنار یکدیگر توانستند شرایط خوبی تا پایان دور رفت رقم بزنند و آلومینیوم را به رتبه خوبی برسانند.

 

فراموش نکنیم که ما هنوز در نیمه راه در این فصل هستیم و کارمان تمام نشده؛ باید در نیم‌فصل دوم پُرقدرت‌تر، با غیرت بیشتر و تلاش و تمرکز زیاد وارد مسابقات شویم تا روندی که داشتیم را ادامه دهیم و به موفقیت دست پیدا کنیم.

 

به امید موفقیت ایرالکو»

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا