ورزشی

درخواست یوفا از لیورپول؛ انتخاب زمین بی طرف

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1737858/52

زمان: 17:24  
1399/11/27

بازدید: 4,177

بر اساس ادعای کیکر یوفا از باشگاه لیورپول درخواست کرده برای دیدار برگشت برابر لایپزیش به دنبال انتخاب یک ورزشگاه بی‌طرف به جای آنفیلد باشد.

به گزارش “آلانه”، ویروس کرونا از مدت ها قبل به یک معضل بزرگ در دنیا تبدیل شده و فوتبال را هم تحت تاثیر خود قرار داده است؛ مدت زمان زیادی است که مسابقات بدون حضور تماشاگران برگزار می‌شود و هنوز مشخص نیست که این وضع تا چه زمانی ادامه خواهد یافت.

 

از طرف دیگر شیوع گسترده ویروس جهش یافته کرونا در بریتانیا باعث شده که اختلال بزرگی در برگزاری رقابت های اروپایی ایجاد شود و بسیاری از تیم‌ها مجبور باشند مسابقات خود را مقابل تیم های انگلیسی و در زمین های بی طرف انجام دهند.

 

 

 

 

آلمان یکی از کشورهایی محسوب شود که قوانین سفت و سختی در رابطه با قرنطینه اتخاذ کرده و هر فردی که از انگلیس به این کشور سفر کند مجبور است بعد از بازگشت دوهفته قرنطینه شود؛ در همین رابطه کیکر مدعی شده که این موضوع به یک دردسر جدید برای دیدار برگشت بین دو تیم لایپزیش و لیورپول تبدیل شده است.

 

مسابقه رفت دو تیم قرار بود در کشور آلمان و به میزبانی لایپزیش برگزار شود اما همین قوانین سختگیرانه‌ قرنطینه باعث شد که بازی به زمین بی طرف تغییر مکان دهد. اکنون در همین ارتباط کیکر گزارش داده به دلیل اینکه در صورت حضور لایپزیش در انگلیس برای بازی برگشت، این تیم مجبور خواهد بود دو هفته در آلمان قرنطینه شود و نمی‌تواند بازی‌های بوندسلیگایی خود را برگزار کند و از طرف دیگر در پیش بودن مسابقات ملی و عدم فرصت باشگاه آلمانی برای برگزاری مسابقات به تعویق افتاده باعث شده که یوفا از باشگاه لیورپول درخواست کند که به دنبال انتخاب یک زمین بی طرف برای مسابقه برگشت باشد.

 

 

 

 

گفتنی است کیکر در ادامه مدعی شده در صورت عدم برگزاری مسابقه برگشت در آنفیلد باشگاه لایپزیش مجبور خواهد بود 300 هزار یورو بابت جریمه به لیورپول پرداخت کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا