ورزشی

تعللی به قیمت 3 امتیاز برای ذوب آهن

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1737762/56

زمان: 11:05  
1399/11/27

بازدید: 4,280

ذوب آهن که یکی از کاندیداهای سقوط به دسته پایین تر است، بدون سرمربی یک 3 امتیاز دیگر را از دست داد.

به گزارش “آلانه”، هفته پایانی نیم فصل نخست رقابت های لیگ برتر طی روزهای گذشته برگزار شد و ذوب آهن که به همکاری با رحمان رضایی خاتمه داد، در زمین مس رفسنجان سه امتیاز دیگر را از دست داد تا بیش از پیش به سقوط به دسته اول نزدیک شود.

ذوب آهن این فصل کار را با رحمان رضایی آغاز کرد و از همان هفته نخست با بدشانسی های متعدد و اشتباهات داوری مواجه شد و چندین امتیاز را به همین دلیل از دست داد و در ادامه نیز با وجود ارائه بازی خوب توسط شاگردان رضایی، اما آنها در راه رسیدن به نتیجه مطلوب، ناکام بودند.

پس از شکست ذوبی ها در هفته گذشته و در دربی اصفهان، مدیران این تیم تصمیم به برکناری رضایی گرفتند و برای دیدار مقابل مس نیز، کار را به دستیاران رحمان سپردند که البته آنها در این گام ناکام بودند و با یک شکست دیگر، همچنان در رده های پایینی جدول باقی ماندند.

 

اما این در حالی است که مدیران ذوب آهن زمان کافی برای انتخاب سرمربی را در اختیار داشتند و حتی با گزینه های مدنظر خود نیز وارد مذاکره شدند، اما هنوز سرمربی جدید این تیم به صورت رسمی اعلام نشده است. این در شرایطی است که ذوب آهن در حال سقوط به دسته پایین تر قرار دارد و شاید خوش شانسی آنها در عدم کسب نتیجه لازم توسط نساجی طی هفته های اخیر، باعث شده است ذوب آهن در حال حاضر جزو دو تیم سقوط کننده نباشد.

به هر حال به نظر می رسد که مدیران ذوب آهن برای از دست نرفتن زمان باقی مانده، باید سریعا نسبت به انتخاب سرمربی جدید خود اقدام کنند چرا که از دست رفتن هر روز برای آنها، می تواند در پایان فصل منجر به کسب نتیجه ناخوشایند شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا