ورزشی

بیمارستان رئال مادرید دیگر جا ندارد!

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1737925/42

زمان: 23:42  
1399/11/27

بازدید: 16,035

بحران عجیب مصدومیت در این فصل همچنان گریبان رئال مادرید را گرفته است.

به گزارش “آلانه”، بازیکنان رئال مادرید در این فصل در مجموع تا به حال 40 مصدومیت مختلف را تجربه کرده اند. مشکلی که در هفته های اخیر برای زیدان چند برابر شده و به دلیل این اتفاق عجیب، زیزو گاهی حتی برای انتخاب 11 بازیکن اصلی نیز دچار مشکل می شود. در مسابقه قبلی مقابل والنسیا رئال مادرید فقط 15 بازیکن در تیم اصلی در اختیار داشت. زیدان بعد از این دیدار ضمن ابراز نگرانی گفت: “بسیاری از آسیب ها فقط به دلیل بدشانسی نیست و ما نگران هستیم.”

 

 

حالا بحران مصدومیت در حال حاضر مسئله اصلی در اردوی رئال مادرید است: 40 مورد آسیب دیدگی و 20 بازیکن مصدوم. در واقع فقط آندری لونین، کاسمیرو، فرلان مندی و وینیسیوس جونیور در این فصل مصدوم نشده اند.

 

رئال مادرید با 9 مصدوم برابر هوئسکا، هشت مصدوم مقابل ختافه و هفت نفر غایب در دیدار مقابل والنسیا به میدان رفت. این وضعیت اضطراری که برای بازی بعدی برابر وایادولید ادامه خواهد داشت و حالا دنی کارواخال به لیست طولانی سرخیو راموس، ادن هازارد، رودریگو، فدریکو والورده، ادر میلیتائو، آلوار اودریوزولا و مارسلو اضافه شده است.

 

رئال مادرید بیشترین مصدومیت را در بین 20 تیم لالیگایی متحمل شده است. هنگام بررسی شرایط رقبای مستقیم آنها در مسیر قهرمانی در لیگ متوجه می شویم رئال 25 مصدوم بیشتر از اتلتیکو، 15 آسیب دیده بیشتر از بارسلونا و 22 تا بیشتر از سویا داشته است. حالا و در حساس ترین مقط فصل برای رئال مادرید، شرایط برای زیدان خارج از کنترل شده است و کار روز به روز دشوارتر می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا