ورزشی

آماده ترین بودم اما سولسشر فرصت نمی داد

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1737891/42

زمان: 19:58  
1399/11/27

بازدید: 8,673

جسی لینگارد:

جسی لینگارد، وینگر سابق منچستریونایتد با دلخوری این تیم را ترک کرده است.

به گزارش “آلانه”، عملکرد جسی لینگارد هیچگاه باب میل هواداران منچستریونایتد نبود و او هرگز به بازیکنان محبوبی در این باشگاه تبدیل نشد و البته حالا جسی لینگارد با انتقال به وستهام عملکرد بهتری از گذشته ارائه می دهد. جسی لینگارد مدعی شد در فصل آخر یکی از آماده ترین بازیکنان یونایتد بوده، اما فرصت بازی کردن پیدا نکرده است.

 

جسی لینگارد گفت: “اول و مهمترین موضوع این است که من اینجا هستم تا بازی کرده، پیروز شوم و به تیم کمک کنم. امیدوارم که بتوانم این کار را انجام دهم و در پایان فصل خواهیم دید که کجای جدول قرار می گیرم. اما هدف حضور در میدان با لبخند بر لب و لذت بردن از فوتبال و تبدیل شدن به جسی گذشته است.

 

 

فوتبال فراز و نشیب زیادی دارد و بازیکنان مراحل مختلفی را پشت سر می گذارند و این فقط یک جاده مستقیم به رو به سوی اوج نیست. دشواری ها و عقب گردهای زیادی وجود دارد که اغلب مردم آنها را نمی بینند و پشت درهای بسته رخ می دهد.

 

یک فصل تحت هدایت ژوزه مورینیو بود گل های زیادی به ثمر رساندم و به جام جهانی رفتم. فصلی که اوله سرمربی تیم شد نیز من کارم را خوب شروع کردم. در دوران قرنظینه نیز در اوج قرار داشتم. من بعد از شیوع ویروس کرونا یکی از قوی ترین و آماده ترین بازیکنان در ترکیب یونایتد بودم، اما فرصتی که منتظرش بودم را پیدا نکردم. اما در تمام مدت حضورم در یونایتد و علیرغم بازی نکردن، تمریناتی اضافی را انجام می دادم تا آمادگی ام را حفظ کنم، اما به من فرصت حضور در ترکیب نمی رسید.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا