ورزشی

آلبا: همان بهتر که نیمار و دی ماریا نیستند

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، بارسلونا و پی اس جی فردا شب در نوکمپ بازی بزرگ یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان را انجام خواهند داد. بازی برگشت دو تیم نیز سه هفته بعد در پاریس خواهد بود. پی اس جی نیمار و دی ماریا را در اختیار ندارد و بارسا که این روزها تبدیل به تیمی متفاوت شده، شانس بیشتری برای کسب پیروزی در بازی رفت دارد.

 

 

 

 

جوردی آلبا مدافع چپ بارسا در نشست خبری این بازی گفت:« حس خوبی داریم و تیم از لحاظ ذهنی آماده است. در دور حذفی معتقدم هیچ تیمی شانس بالاتری برای صعود ندارد. قطعا بازی سختی خواهد بود و باید با تمرکز و جدیت بالا در میدان حاضر شد.»

 

در هفته های اخیر اظهارنظرهای زیادی از سران و نیز بازیکنان پی اس جی در مورد لیونل مسی مطرح شده است. در بارسا معتقدند این یک نوع بی احترامی است. آلبا در این رابطه گفت:« هر کسی عقیده خودش را دارد ولی معتقدم باید احترام ها را حفظ کرد. فردا در زمین خواهیم دید چه تیمی برتر است.»

 

وضعیت مصدومیت جرارد پیکه:« او یکی از ستون های تیم است و یک بازیکن بسیار مهم. سال هاست برای بارسا بازی می کند و در رختکن تیم هم فضای مثبتی ایجاد می کند. تصمیم برای بازی کردن او بر عهده مربی است و البته ما مدافعان خوبی دیگری هم داریم.»

 

 

 

 

مسی-پی اس جی:« حتی اگر از تصمیمش برای آینده خبر داشتم هم اینجا نمی گفتم. او 100 درصد خودش را وقف بارسا کرده است و امیدوارم امسال با او جام ببریم. مسی در پایان فصل تصمیم می گیرد بماند یا برود.

هر چیزی که در مورد او گفته شود، نظر شخصی است. ما توجهی به شایعات نداریم و می دانیم که حرف آخر را خودش خواهد زد. مسی همه چیز را به دقت بررسی می کند و تصمیمی به سود خودش خواهد گرفت. حضور مسی در زمین به نفع من و همه بازیکنان است. او باعث پیشرفت و بهتر شدن تیم می شود. با مسی قدرتمندتر هستیم و این را همه می دانند. امیدوارم سال های زیادی در بارسا بماند ولی گفتم که باید دید خودش چه تصمیمی می گیرد.»

 

 

 

 

غیبت نیمار و دی ماریا:« قطعا غیبت نیمار تاثیرگذار است و معتقدم بهتر که او و دی ماریا بازی نخواهند کرد. با این حال پی اس جی بازیکنان بزرگی دارد و سرنوشت صعود را جزئیاتی کوچک تعیین خواهند کرد. ما هم البته غایبان مهمی داریم.»

 

6-1 سال 2017:« بازی بزرگ و خاطره انگیزی بود. کامبک خوب و مهمی برای باشگاه بود اما بازی فردا متفاوت است. پی اس جی در سال های اخیر قدرتمندتر شده است. آنها نایب قهرمان دوره قبل لیگ قهرمانان هستند.»

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا