ورزشی

پرسپولیس – پیکان؛ قصه قلب ها در روز عشق!

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1737521/47

زمان: 12:06  
1399/11/26

بازدید: 11,114

مهاجمان تیم پرسپولیس در سال های اخیر و بازی مقابل پیکان خوشحالی های خاصی داشته‌اند.

به گزارش آلانه، سال گذشته مهدی عبدی توانست با دو گل دروازه پیکان را باز کند تا در اولین بازی پرسپولیس بعد از کرونا، چهره درخشان تیمش لقب گیرد. او بعد از گل به سمت دوربین ها آمد و با دو دستش قلبی را درست کرد تا به سمت هواداران پرسپولیس بفرستد و علاقه اش را نشان دهد.

 

نکته جالب این که عبدی اولین دبل خود با پیراهن سرخ ها را در کمتر از ده دقیقه ثبت کرد و در دقایق ۷۶ و ۸۳ یک گل از روی نقطه کرنر و یکی روی ارسال محمد نادری و با دریبل دروازه بان به ثمر رساند.

 

این اولین باری نبود که مهاجمان گلزن پرسپولیس در مقابل پیکان، چنین کاری می‌کردند. در لیگ هفدهم و زمانی که علی علیپور گل دوم را وارد دروازه آسمانی پوشان کرد، پیراهنش را بالا زد تا جمله «I Love Persepolis» را به نمایش بگذارد.

 

 

نکته جالب این‌که علیپور در نیمه اول آن بازی یک گل زد و زیرپوش دیگری داشت اما با اعتماد به نفس، در بین دو نیمه لباسش را عوض کرد تا با گل دوم، علاقه اش به تیم پرسپولیس را به نمایش بگذارد.

 

این در حالی است که مهدی عبدی امروز بازی را از روی نیمکت آغاز خواهد کرد و احتمالا به عنوان بازیکن تعویضی وارد زمین خواهد شد و باید دید در صورت گلزنی، او یا دیگر بازیکنان آیا شادی خاصی انجام خواهند داد یا خیر؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا