ورزشی

می توانم تصور کنم که در سیتی بازنشسته شوم

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1737700/52

زمان: 21:47  
1399/11/26

بازدید: 9,138

گوندوگان:

ایلکای گوندوگان، ستاره آلمانی منچسترسیتی، از حضور در این تیم بسیار خوشحال است.

به گزارش “آلانه”، ایلکای گوندوگان در این فصل نقش مهمی در موفقیت تیم پپ گواردیولا ایفا کرده و به نوعی می توان با قاطعیت اذعان کرد که ستاره آلمانی از زمان پیوستن به منچسترسیتی در سال 2016 بهترین روزهای خود در این تیم را سپری می‌کند چرا که او تا به اینجا در 25 مسابقه 13 گل برای سیتیزن ها به ثمر رسانده است.

 

گوندوگان که شب گذشته نیز نمایش خیره کننده ای برابر تاتنهام ارائه داد و با ثبت دو گل و گرفتن یک پنالتی بهترین بازیکن منچسترسیتی بود درباره احتمال بازنشسته شدن در این تیم می گوید: ” صادقانه بگویم می توانم تصور کنم که چنین اتفاقی رخ دهد.

نحوه کار در اینجا، نه فقط به لحاظ ورزشی بلکه از همه نظر چیزی است که هرگز من شبیه آن را در حرفه ام ندیده ام. احساس می کنم این باشگاه چیزی فراتر از فوتبال است و از بودن در کنار این خانواده احساس خوبی دارم.”

 

 

 

 

ایلکای گوندوگان درباره ادامه فصل و شانس منچسترسیتی برای کسب عنوان قهرمانی نیز گفت: ” اگر به همین روش ادامه دهیم می توانیم خودمان را به عنوان یکی از مدعیان اصلی قهرمانی ببینیم. ما می دانیم که در چند هفته گذشته چه دستاوردهایی کسب کرده ایم و آن ها چه مسئولیتی را به دنبال دارند. ما باید مسئولیت آن را بپذیریم زیرا در آخر می خواهیم قهرمان شویم.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا