ورزشی

صخره پرسپولیس اینبار علیه کامیابی پیکان

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1737654/4

زمان: 19:16  
1399/11/26

بازدید: 21,590

هت تریک سیدجلال برای دستیابی به سه امتیاز

پیکان در لحظات پایانی بازی شانس دستیابی به گل را روی خروج اشتباه حامد لک داشت که اینبار سیدجلال حسینی مانع از دریافت گل شد.

به گزارش “آلانه”، سیدجلال حسینی که طی دو بازی اخیر در نقش گلزن سه امتیازی این تیم ظاهر شده بود، در جدال با پیکان توانست در بازگشت دوباره به ترکیب طی چهارمین بازی پیاپی مانع از دریافت گل شود.

 

 سیدجلال حسینی در دقیقه 92 توانست با حضور جلوی خط دروازه پرسپولیس و در آستانه باز شدن دروازه این تیم، با واکنش خود مانع از دریافت گل تساوی و دریافت گل شود. پرسپولیس که تلاش زیادی برای دستیابی به گل و سه امتیاز بازی برای حضور در رده دوم داشت، توسط احمد نوراللهی به این مهم دست یافته بود. بعد از گل اما پیکان از لاک دفاعی خارج شد و موقعیت هایی روی دروازه پرسپولیس شکل دادند. روی یکی از این حملات، ارسال از سمت چپ توسط محمد ستاری با اشتباه حامد لک در خروج و برخورد او با مدافع خودی، مانع از تصاحب توپ شد تا موقعیت خطرناکی روی دروازه خالی شکل گیرد. اما ضربه مهاجم پیکان در آستانه دروازه خالی توسط سیدجلال حسینی دفع شد تا این تیم اینبار هم دستیابی به سه امتیاز را مدیون کاپیتان باتجربه خود باشد که با توجه به عملکرد دفاعی خیره‌کننده خود طی فصول اخیر به صخره در جمع هواداران این تیم نیز شناخته می‌شود. 

 

با این موقعیت طلایی که پیکان روی جاگیری فوق العاده سیدجلال حسینی از دست داد، می‌توان همانند سه دیدار قبلی، سهم کاپیتان باتجربه این تیم را در دستیابی به سه امتیاز پررنگ متصور شد. سه امتیازی که باعث شد تا پرسپولیس علیرغم یک بازی کمتر به رده دوم جدول دست یابد و استقلال را به رتبه سوم ببرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا