ورزشی

بازگشت مسلمان بعد از مصدومیت شدید (عکس)

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1737711/13

زمان: 00:27  
1399/11/27

بازدید: 6,170

هافبک سایپا بعد از دوری نسبتا طولانی مدت، به ترکیب تیمش بازگشت.

به گزارش آلانه؛ محسن مسلمان یکی از تاثیرگذارترین بازیکنان سایپا تا هفته نهم لیگ بیستم بود. این هافبک باتجربه در تیم جوان سایپا، مهره ای استراتژیک برای ابراهیم صادقی بود. مصدومیت شدید مسلمان در بازی با صنعت نفت یک اتفاق بسیار بد برای خود او و تیمش بود، اتفاقی که باعث دوری طولانی مدت هافبک سایپا از میادین شد.

 

در دقیقه 92 بازی صنعت نفت و سایپا در چارچوب هفته نهم، محسن مسلمان و سیدفاخر تهامی برای تصاحب توپ با یکدیگر برخورد کردند که در این صحنه برخورد دو بازیکن با یکدیگر منجر به مصدومیت شدید مسلمان شد. هر چند که کمیل غلامی داور مسابقه این صحنه را یک خطا به سود صنعت نفت تشخیص داد، اما مسلمان به دلیل این مصدومیت قادر نبود از جایش تکان بخورد و او را با برانکارد به بیرون از استادیوم انتقال دادند.

 

 

به دلیل این مصدومیت که باعث پارگی عضله همسترینگ پای چپ مسلمان شد، او یک ماه و نیم از میادین دور مانده و 5 بازی تیمش را هم از دست داد. بعد از 46 روز، نام مسلمان وارد لیست 18 نفره سایپا شد و ابراهیم صادقی این بازیکن را در دقیقه 55 وارد زمین کرد و مسلمان بدون مشکل 35 دقیقه برای تیمش بازی کرد. این یک اتفاق خوب برای سایپا بود چرا که نارنجی پوشان می توانند از هفته های آینده هافبک باتجربه تیم شان را در اختیار داشته باشند.

 

صادقی در نشست خبری پس از پایان بازی در خصوص بازگشت مسلمان اظهار داشت: محسن مسلمان پس از مصدومیتی 10 هفته ‌ای به میادین رسید و شرایط ایده ‌آلی نداشت، اما می ‌خواهیم به او بازی دهیم تا کم‌ کم به شرایط خوب و طبیعی خود بازگردد. مسلمان خوب بود، اما طبیعی بود پس از 10 هفته کیفیت قبل را نداشته باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا