ورزشی

افتخارات گذشته دخیا به هیچ دردی نمی‌خورند

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، اوله گنار سولسشر، سرمربی منچستریونایتد، به داوید دخیا، دروازه بان این تیم، هشدار داده است که موفقیت های گذشته برای او جایگاهی ثابت در ترکیب شیاطین سرخ را تضمین نمی کند.

 

دخیا پس از تساوی 3-3 یونایتد برابر اورتون بابت چند اشتباهی که مرتکب شد به شدت مورد انتقاد قرار گرفت. کارشناسان فوتبال از سولسشر خواسته اند تا درون دروازه منچستریونایتد تغییری ایجاد کند و گری نویل حتی یونایتد را تشویق کرده تا در پنجره تابستانی با دروازه بان جدیدی قرارداد امضا کنند.

 

 

سولسشر گفت: “ربطی به این ندارد که چه کسی تعداد بیشتری جام برده است! من خیلی خوش شانسم که این دروازه بان هایی که در یونایتد را داریم در اختیار دارم و آگاهانه تصمیم گرفتم که به دین هندرسون بازی دهم تا یک رقابت واقعی داشته باشیم.”

 

 

دین هندرسون در فصل های گذشته به صورت قرضی از شفیلد یونایتد به منچستریونایتد پیوست و برای به دست آوردن شانس ایستادن درون دروازه این تیم به شدت تلاش می کند. او هفته گذشته در دیدار برابر وست هام در جام حذفی روی خط دروازه شیاطین سرخ ایستاد و موفق شد دروازه خود را بسته نگه دارد.

 

سولسشر در ادامه گفت که برای تصمیم گیری راجع به اینکه در دیدار امروز یونایتد برابر وست بروم چه کسی درون دروازه بایستد به مشکل خورده است و افزود: “دین تصمیم گیری را برای من سخت و سخت تر کرده است. اینکه او را بازی ندهم خیلی سخت است چرا که هر بار فرصت بازی پیدا کرده واقعا خوب بازی کرده.

موضوع این است که شما همین الان و همینجا چه چیزی به تیم می دهید، حالا در هر پستی که هستید.

به نظرم تمام بازیکنان می دانند که باید عملکرد خوبی داشته باشند تا در ترکیب قرار بگیرند.

می توانم بگویم که ما حداقل دو بازیکن در هر پستی داریم که حس می کنند خودشان باید انتخاب اول باشند. دروازه بان هم متفاوت با بقیه نیست.”

 

 

دخیا از زمانی که یک دهه قبل از اتلتیکو مادرید به یونایتد پیوست، شماره یک بی رقیب و بی چون چرای شیاطین سرخ بوده. فرم نامطلوب دخیای 30 ساله و اشتباهات پیاپی او، همچنین آمادگی دین هندرسون، سولسشر را در موقعیتی قرار داده که باید بین این دو انتخاب کند.

 

از طرفی دخیا دروازه بانی بسیار پر افتخار و موفق است و از طرف دیگر سولسشر می گوید که موفقیت های گذشته چندان به حساب نمی آیند و دروازه بان با تجربه اسپانیایی باید با تلاش و جبران اشتباهات جایگاه خود را دوباره به دست بیاورد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا