ورزشی

آرتتا: آرسنال جایی برای اشتباه ندارد

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، میکل آرتتا می گوید که آرسنال دیگر جایی برای خطا و اشتباه ندارد و در این فصل به نقطه ای حساس و سرنوشت ساز رسیده اند.

 

سرمربی اسپانیایی آرسنال هدف خود را رساندن این تیم به رقابت های اروپایی در فصل بعد قرار داده است و این در حالی است که توپچی ها در حال حاضر در رده یازدهم جدول لیگ برتر قرار دارند. آرسنال هفته آینده در مرحله حذفی لیگ اروپا به مصاف بنفیکا خواهد رفت.

 

آرتتا گفت: “بله، بسیار حساس و تعیین کننده خواهد بود. اکنون در لیگ و لیگ اروپا هیچ جایی برای اشتباه نداریم. آنها همه مثل بازی های حذفی هستند.

به محض اینکه کاری که لازم است را انجام ندهی، حذف خواهی شد. سطح توجه و عملکرد بسیار بالا خواهد بود و ما باید با این چالش ها رو به رو شویم و از آنها عبور کنیم.

 

 

قبل از همه چیز باید جایگاه خودمان را در لیگ بهبود ببخشیم.

برای اینکه این کار را بکنیم باید در مسابقات زیادی پیروز شویم. اینکه در چند مسابقه باید پیروز شویم، بسته به این است که رقبای ما چه عملکردی داشته باشند، چرا که در حال حاضر این موضوع دیگر از دست ما خارج است.

 

ما باید به رقابت های اروپایی برسیم. باید به موقعیتی برسیم که بتوانیم برای آن رده ها رقابت کنیم چرا که این مشخص خواهد کرد فصل بعد در چه رقابت هایی شرکت خواهیم داشت.

 

اوضاع می تواند خیلی سریع عوض شود. اگر این سوال را بعد از برد در دو بازی قبلی از من می پرسیدید می گفتم که در هر دو رقابت شانس داریم.

حالا این موضوع به این بستگی دارد که هفته به هفته چقدر ثبات داشته باشیم.”

 

آرسنال امشب در حالی با لیدز دیدار می کند که در جدول رده بندی لیگ برتر در رده یازدهم قرار دارد و توپچی ها فاصله ای 9 امتیازی با چهار تیم برتر جدول دارند و 22 امتیاز از منچسترسیتی، صدرنشین لیگ، عقب هستند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا