ورزشی

پپ: من و ژوزه هنوز همانیم که در سال 2009 بودیم

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1737289/50

زمان: 13:38  
1399/11/25

بازدید: 6,321

بیست و پنجمین جدال گواردیولا و مورینیو؛

دیدار امروز منچسترسیتی و تاتنهام، بیست و پنجمین جدال پپ گواردیولا و ژوزه مورینیو روی نیمکت است و گواردیولا معتقد است که آنها از نخستین مسابقه شان با یکدیگر تاکنون، تغییر چندانی نکرده اند.

به گزارش “آلانه”، رقابت گواردیولا و مورینیو از زمانی شروع شد که گواردیولا هدایت بارسلونا را به عهده داشت و مورینیو نیز سرمربی اینتر بود. این رقابت وقتی که مورینیو به عنوان سرمربی رئال مادرید منصوب شد و به لالیگا آمد، شدیدتر هم شد. در سال های اخیر اما رقابت بین این دو دیگر آن شر و شور اولیه را ندارد، هر چند گواردیولا همچنان شباهت هایی بین جدال های فعلی و نبردهای گذشته شان می بیند.

 

 

پپ گواردیولا در این باره گفت: “ما تقریبا همان جوری هستیم که قبلا در سال 2009 بودیم. این به آن معنا است که ما سال ها است که داریم کار می کنیم و این برای هر دوی ما خوب است. ما مشغول انجام کاری هستیم که دوستش داریم و آنها رقبای خوبی هستند.”

 

منچسترسیتی در 15 بازی اخیر خود پیروز شده و در 22 بازی اخیر بدون شکست بوده. آخرین شکست سیتی در واقع در 21 نوامبر برابر تاتنهام رقم خورد، جای که شاگردان ژوزه مورینیو 2-0 سیتیزن ها را در شمال لندن شکست دادند. گواردیولا می داند که سیتی باید بسیار بهتر از نمایشی که آن روز داشت، بازی کند.

 

 

گواردیولا افزود: “ما باختیم چون آنها بهتر بودند. آنها در خیلی از وجوه از ما بهتر بودند. تاتنهام توانایی و کیفیتی را از خود نشان داد که از توانایی و کیفیت ما بهتر بود و به همین دلیل بود که ما را شکست دادند. آنها تیمی قدرتمند هستند و باید این بار بهتر کار کنیم تا بتوانیم آنها را شکست دهیم.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا