ورزشی

نوبخت: به سپیدرود کمک مالی خواهیم کرد

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1737271/4

زمان: 11:37  
1399/11/25

بازدید: 6,693

 دکتر نوبخت معاون رییس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور ضمن دیدار با مدیرعامل سپیدرود، خود را یک هوادار قدیمی این باشگاه معرفی کرد.

به گزارش “آلانه”، در این دیدار رییس سازمان برنامه و بودجه کشور با اعلام اینکه از جوانی تا امروز همیشه هوادار سپیدرود بوده ام گفت: من خود را یک سپیدرودی اصیل می دانم و برای حل مشکلات این تیم هر کمکی که بتوانم انجام خواهم داد. در جریان کامل مسائل سپیدرود هستم و از شرایط و مشکلات امسال این تیم نیز با خبرم و حتما با دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان به صورت ویژه صحبت خواهم کرد و به این تیم بازیکن ساز، مردمی و ریشه دار فوتبال کشور که بیش از ۵۰ سال توانسته روی پای خود بایستد و پایدار بماند، کمک مالی می کنیم.

 

در ادامه سید مهدی آقازاده مدیرعامل باشگاه سپیدرود رشت با سپاسگزاری از حسن نظر و توجه دکتر نوبخت به سپیدرود گفت: همانطور که می دانید سپیدرود به نوعی هویت مردم رشت به شمار می رود و به رغم مشکلات ساختاری، لجستیکی، مدیریتی و دست به دست شدن های فراوان، هنوز محبوب ترین تیم فوتبال رشت و استان بوده و تنها با اتکاء به اندوخته سرمایه اجتماعی خود توانسته است به حیات خود ادامه دهد.

 

مدیرعامل سپیدرود خاطر نشان کرد: این باشگاه مردمی پس از سقوط از لیگ برتر و دسته اول با عنایت به بدهی های گذشته و هزینه های سنگین تیمداری خصوصی و حضور در لیگ، با مشکلات فراوانی مواجه بوده و امیدواریم هم چون گذشته مورد حمایت و پشتیبانی حضرت عالی قرار گیرد و این باشگاه سپاسگزار و مرهون حمایت های مداوم جناب عالی بوده و خواهد بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا