سیاسی

نبوی: انقلاب اسلامی تداوم‌ نهضت حسینی بود

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش  حوزه احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه آلانه، سید مرتضی نبوی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در برنامه خیابان انقلاب گفت: انقلاب ما انقلابی به نام خدا بود و با کلمه لا اله الا الله شروع شد. پیام رهبر این بود که طاغوت‌های زمانه را دفع می‌کرد و در جهت انجام این رسالت بود و پشتوانه شان مکتب اسلام و قرآن بود و مردم مسلمان پیروان اهل بیت نیز در این بین پیوند خوردند.

وی ادامه داد: انقلاب اسلامی ایران تداوم نهضت حسینی بود. یکی از ماموریت‌های شاه مبارزه با دین و اسلام بود. پیام امام خمینی ندای فطرت مردم و متکی بر نهضت عاشورا و مکتب انتظار فرج بود.

نبوی همچنین افزود: جوان‌های الان از انقلاب باورمندی و اعتماد به خود را به خوبی یاد گرفتند. همه ما دل بستیم به اینکه تداوم انقلاب را در این جوان‌ها و پیشتازی آن‌ها ببینیم.

عضو تشخیص مصلحت نظام افزود: وظیفه ما دین است که سیاست‌های راه گشایی را خدمت مقام معظم رهبری بیان کنیم تا ایشان سیاست‌ها را ابلاغ کنند. نمایندگان مجلس بر اساس این سیاست‌ها قوانینی که دست و پاگیر هستند را اصلاح کنند تا به نظام حقوقی شفاف برسیم و قوه مجریه که بروکراسی را به نظام اداری تبدیل کند.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا