سیاسی

معاون اول رئیس جمهور: از هیچ تلاشی برای اطفاء حریق در مرز دوغارون مضایقه نشود

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش  حوزه دولت گروه سیاسی باشگاه آلانه،  در پی حادثه انفجار چندین تانکر و خودروی حامل سوخت در گمرک اسلام قلعه افغانستان که ظهر امروز بوقوع پیوست، اسحاق جهانگیری  رئیس جمهور در تماس تلفنی با محمدصادق معتمدیان استاندار خراسان رضوی، بر لزوم امدادرسانی همه جانبه و بسیج نیرو‌های آتش‌نشانی استان تاکید کرد.

معاون اول رئیس جمهور همچنین با تاکید بر اینکه از هیچ کمک و تلاشی برای اطفاء حریق در مرز دوغارون ایران و افغانستان مضایقه نشود، از استاندار خراسان رضوی خواست تمامی نیرو‌های امدادی و آتش نشانی استان در آماده باش کامل باشند تا در صورت نیاز برای کمک به محل آتش‌سوزی اعزام شوند.

استاندار خراسان رضوی نیز که در مرز دوغارون در شهرستان تایباد حضور داشت، در این تماس تلفنی گزارشی از بررسی‌ها و بازدید‌های میدانی خود به معاون اول رییس جمهور ارائه کرد.

محمدصادق معتمدیان همچنین به ارائه توضیحاتی در خصوص جلسه برگزار شده در مرز دوغارون پرداخت و گزارشی از اعزام نیرو‌های امدادی و آتش نشانی از شهرستان‌های همجوار به مرز دو کشور ارائه کرد و گفت: تمامی نیرو‌های امدادی و آتش نشانی در شهرستان‌های نزدیک به محل آتش سوزی در آماده باش کامل هستند تا در صورت لزوم به گروه‌های حاضر در محل حادثه اضافه شوند.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا