ورزشی

محرم نویدکیا به دنبال شکستن طلسم یازده ساله

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1737248/41

زمان: 10:06  
1399/11/25

بازدید: 2,816

آیا سپاهان بالاخره استقلال را شکست می‌دهد؟

از آخرین برد سپاهان در اصفهان مقابل استقلال حدود ۶ سال می‎‌گذرد که اصلا آمار خوبی برای این تیم با 5 عنوان قهرمانی در لیگ برتر به شمار نمی رود.

به گزارش “آلانه”، سپاهان پس از قهرمانی در لیگ چهاردهم که با سرمربیگری حسین فرکی به دست آمد، روزها و فصل های خوبی را تجربه نکرد تا اینکه با امیرقلعه نویی بار دیگر مدعی قهرمانی شد و طی لیگ هجدهم و نوزدهم اصلی ترین رقیب پرسپولیس در مسیر قهرمانی به شمار می رفت.

آخرین پیروزی در اصفهان با کرانچار 

طلایی پوشان طی پس از پایان سال های قهرمانی، هیچ وقت در اصفهان عملکرد خوبی مقابل استقلال نداشته اند؛  آخرین بار در ۲۳ مرداد ۱۳۹۳ بود که شاگردان زلاتکو کرانچار با شکست دادن امیر قلعه نویی در آن مقطع صدرنشین لیگ شدند؛ از آن پس همه مربیان سپاهان حتی امیر قلعه نویی یا در اصفهان باخته اند یا به تساوی رسیدند .

 

یازده سال از پیروزی امیرقلعه نویی در اصفهان گذشت 

 اما طلسم عجیب و غریب دیگر اینکه مربیان ایرانی سپاهان در چند سال اخیر هیچگاه در اصفهان پیروز نشده اند؛ مربیانی نظیر حسین فرکی، عبدالله ویسی ، منصور ابراهیم زاده و امیر قلعه نویی مربیانی بوده اند که در سال های اخیر در اصفهان نتوانسته اند به سه امتیاز مقابل استقلال دست پیدا کنند. در واقع آخرین مرتبه یازده سال و دو ماه پیش، یعنی ۱۴ آذر ۸۸ بود که طلایی پوشان اصفهانی با یک مربی ایرانی به نام امیر قلعه نویی توانستند استقلال را در اصفهان شکست دهند.

 

به دنبال شکستن طلسم با محرم 

این روزها سپاهان شرایط خوبی را در رقابت های لیگ بیستم تجربه می کند و هواداران این تیم امیدوارند با کسب پیروزی مقابل استقلال علاوه بر شکستن این دو طلسم، بار دیگر خودشان را به عنوان یک مدعی جدی قهرمانی مطرح کنند و صدر جدول رده بندی را در اختیار بگیرند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا