ورزشی

فوری: امتیاز فوتبال شهر خودرو به فولاد منتقل می‌شود!

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1737382/1

زمان: 19:14  
1399/11/25

بازدید: 102,328

مکاتبه ویژه شهردار مشهد با وزیر کار و رئیس مجمع نمایندگان؛

به احتمال فراوان طی چند روز آینده مجموعه تیم فوتبال شهر خودرو با تغییر مالکیت مواجه شود و در اختیار یک مجموعه اقتصادی بزرگ قرار ‌گیرد.

به گزارش “آلانه” شب گذشته بود که محمدرضا کلائی شهردار مشهد در پیامی اینستاگرامی در پاسخ به کامنت‌های هواداران اعلام کرد که این مجموعه شهری از تیم فوتبال خراسان رضوی در قالب قانون حمایت می‌کند اما امکان خرید امتیاز تیم توسط مجموعه شهرداری مشهد نیست؛ آن‌هم در شرایطی که شاگردان رحمتی با هزینه حمایتی شهرداری توانسته بودند به اهواز سفر کنند و امروز مقابل فولاد به میدان بروند.

 

اما ساعتی قبل شاگردان رحمتی در اهواز مقابل فولاد شکست خوردند تا نیم‌فصل اول را در شرایط بدی به پایان ببرند؛ هر چند هنوز تکلیف نهایی مالک این تیم و مجموعه حمایت کننده تیم فوتبال خراسان رضوی مشخص نشده اما گویا مذاکرات برای انتقال امتیاز صورت گرفته است.

 

مطالبات هواداران این بود که با وجود مجموعه اقتصادی قدرتمندی چون فولاد خراسان چرا فوتبال خراسان رضوی در شرایط مالی بدی قرار دارد و از مسئولان خواسته بودند تا انتقال این امتیاز را به مجموعه فولاد انجام دهند.

 

حالا پیگیری‌های خبرنگار “آلانه” از مشهد نشان می‌دهد که کلائی شهردار مشهد امروز مکالمات تلفنی و نامه‌نگاری‌هایی را با شریعتمداری وزیر کار و رفاه اجتماعی و ارکانی رئیس مجمع نمایندگان خراسان رضوی داشته است تا رسماً پروسه انتقال امتیاز تیم فوتبال خراسان رضوی از مجموعه شهر خودرو کلید بخورد.

 

اگر اتفاق ویژه‌ای رخ ندهد، به‌زودی تیم تحت هدایت مهدی رحمتی به مجموعه فولاد خراسان انتقال پیدا می‌کند و احتمالا به همین نام هم در نیم‎فصل دوم شرکت می‌کند؛ اتفاقی مهم و بزرگ که می‌تواند هم از فروش بازیکنان برای درآمدزایی در ادامه فصل جلوگیری کند و هم کمک بزرگی برای مهدی رحمتی باشد تا در نقل و انتقالات زمستانی بتواند بازیکنان جدیدی را جذب کند و تیمش را تقویت نماید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا