ورزشی

طلسم شکنی پیام در یک شب مهم (عکس)

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1737403/1

زمان: 20:09  
1399/11/25

بازدید: 9,336

دروازه بان سپاهان بعد از پنج بازی موفق به کلین شیت شد.

به گزارش آلانه؛ پیام نیازمند، دروازه بان جوان تیم سپاهان که در بازی امروز مقابل استقلال هم بازوبند کاپیتانی تیمش را به بازو داشت، موفق به طلسم شکنی شده و بعد از پنج هفته دروازه خود را بسته نگه داشت. او در دیداری موفق به این طلسم شکنی شد که سپاهانی ها به شدت به درخشش دروازه بان جوان تیم شان نیاز داشتند.

 

او که تا پیش از بازی با استقلال تنها 4 کلین‌شیت در لیگ بیستم داشت از آخرین ‌باری که در این فصل موفق به کلین‌شیت شده بود، پنج مسابقه می گذشت، مقابل استقلال در بازی امروز بدون اشتباه ظاهر شده و نمایشی مطمئن درون دروازه سپاهان داشت. نیازمند با جایگیری ها و خروج ها به موقع خود در این دیدار اجازه گلزنی به مهاجمان خطرناک استقلال را نداد تا بعد از بازی با پرسپولیس که آخرین کلین شیتش بود، این بار مقابل استقلال، دروازه تیمش را بسته نگه دارد.

 

 

یک نکته مهم دیگر در خصوص کلین شیت امروز نیازمند، عملکرد او در تقابل های اخیر با استقلال بود. او در چهار مصاف قبلی استقلال و سپاهان در لیگ برتر و جام حذفی، موفق به کلین ‌شیت نشده و 7 گل دریافت کرده بود. پیام موفق شد با بسته نگه داشتن دروازه تیمش در این دیدار، بعد از لیگ هجدهم که آخرین کلین شیتش مقابل استقلال بود، یک بار دیگر مهاجمان استقلال را در گلزنی ناکام بگذارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا