ورزشی

ضرر هنگفت بارسا از میدان دادن به دمبله برابر آلاوس!

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، عثمان دمبله ستاره جوان فرانسوی، تابستان 2017 و پس از شورش علیه باشگاه دورتموند و خودداری از حضور در تمرینات، توانست مجوز جدایی خود را گرفته و به عنوان جانشین نیمار به بارسلونا بپیوندد. رقم انتقال او، 105 میلیون یورو ثابت به علاوه 40 میلیون یورو بندهای متغییر عنوان شد.

 

 

 

 

باشگاه بارسلونا در انتهای فصل 18-2017 پنج میلیون یورو به سبب کسب سهمیه لیگ قهرمانان به دورتموند پرداخت کرد. 5 میلیون یوروی دیگر پس از رسیدن دمبله به حدنصاب 25 بازی برای بارسا به حساب دورتموند واریز شد.

 

طبق بندهای قرارداد دمبله، دورتموند در صورتی که بارسا یک بار دیگر نیز سهمیه لیگ قهرمانان را کسب می کرد، 5 میلیون یوروی دیگر نیز نصیبش می شد که در پایان فصل 19-2018 به حساب باشگاه آلمانی واریز شد.

 

 

 

 

بارسا 10 میلیون یورو نیز پس بازی شماره 75 دمبله به دورتموند پرداخت کرد و امشب ستاره فرانسوی اگر برابر آلاوس به میدان برود، با انجام یکصدمین بازی خود باعث خواهد شد تا 5 میلیون یوروی دیگر نیز به دورتموند تعلق بگیرد.

به این ترتیب هزینه نهایی انتقال دمبله به بارسا از فردا به 135 میلیون یورو افزایش خواهد یافت.

 

10 میلیون یوروی باقیمانده اما بستگی به قهرمانی بارسا در لیگ قهرمانان دارد. بارسا اگر با در اختیار داشتن دمبله دو بار فاتح این جام شود، به ازای هر قهرمانی باید 5 میلیون یورو به دورتموند پرداخت کند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا