ورزشی

سجاد و سروش یک شب قبل به استقلال گل زده بودند

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”،وقتی سروش و سجاد دوشادوش هم از راهروی مورب ورزشگاه نقش جهان در حال رسیدن به میکسدزون خبری بودند، به راحتی می‌شد به آرامش و شادی‌ای که در وجود آنها پس از کسب یک پیروزی ارزشمند ایجاد شده، پی برد.

 

سپاهانی‌ها که جشن مفصلی را در رختکن برگزار کرده بودند، پس از نیم ساعت همزمان با استقلالی‌ها به میکسدزون آمدند و در میان آنها چهره شاداب سجاد شهباززاده و سروش رفیعی بیشتر از سایرین به چشم می‌آمد؛ دو بازیکنی که هر کدام یکبار گلزنی کردند و با ایما و اشاره ای که پس از به ثمر رسیدن گل دوم در زمین از خودشان نشان دادند، مورد توجه خبرنگاران بودند و به درخواست آنها برای انجام مصاحبه با خوشرویی پاسخ مثبت دادند؛ پس اول این سروش رفیعی بود که صحبت های خود را در مورد بازی آغاز کرد و سپس نوبت به سجاد شهباززاده رسید که در گوشه‌ای از میکسدزون منتظر پایان مصاحبه همبازی و دوستش شده بود.

 

سجاد شهباززاده در جریان پیروزی 2 بر صفر طلایی پوشان مقابل تیم سابقش، بار دیگر نشان داد که چرا مدافعان نباید به او اجازه ضربه زدن در محوطه جریمه را بدهند. او روی پاس خوب محمدرضا حسینی گل اول بازی را با استفاده از غفلت مدافعان استقلال با یک بغل پای دقیق ثبت کرد و گل دوم در شرایطی به ثمر رسید که بسیاری نام او را به عنوان گلزن ثبت کرده بودند؛ مرور تصاویر آهسته اما نشان می‌داد، گل به صورت مستقیم با ضربه ایستگاهی سروش رفیعی که به فضای خالی پشت مدافعین ارسال شده بود، بدون دخالت سجاد وارد دروازه شده است و از اینجا بود که ایما و اشاره دو بازیکن شروع شد و سجاد شهباززاده با دست راستش سروش را نشان می‌داد و انگار می‌خواست چیزی را به او بفهماند.

 

در میکسدزون خبری پایان بازی اول از سروش در مورد دلیل این رفتار مهاجم طلایی پوشان پرسیدیم؛ هافبک سپاهان که انگار منتظر چنین سوالی بود، شروع به توضیح دادن کرد و در واکنش به این موضوع که آیا سجاد به او می گفته گل را او به ثمر رسانده، اینطور واکنش نشان داد:« نه این نشان دادن سجاد به من به این خاطر بود که ما یکی دو روز است که در مورد این موضوع با هم صحبت می کنیم و حتی هیچ کس از تیم خودمان هم از این موضوع اطلاعی نداشت.

 

 

سجاد و سروش از تاثیرگذارترین بازیکنان سپاهان طی نیم فصل اول بوده اند.

 

این حرکت گل زدن و این کار تاکتیکی را هماهنگ کرده بودیم و سجاد داشت می گفت که این همان است. من هم خوشحال بودم. فکر می‌کنم خیلی جهت توپ تغییر نکرد و پای سجاد به توپ خورد. امیدوارم گل به نام سجاد نوشته شود.»

 

پس از اینکه مصاحبه‌مان با سروش رفیعی تمام شد، از سجاد درباره حرف‌هایی که سروش مطرح کرده بود، سوال کردیم و مهاجم سپاهان ضمن تایید حرف های همبازی خود اضافه کرد:« بله در مورد این گل سروش شب گذشته به من یک پیام داده بود و گفته بود که این کار را انجام می‌‍دهیم؛ انجام هم دادیم. با هم هماهنگ کرده بودیم اگر موقعیتی پیش بیاید، این کار را انجام بدهیم و خدا را شکر این کار انجام شد. الان هم گل به نام هر کسی شده، اهمیتی ندارد.»

 

سروش رفیعی در میکسدزون خبری در حال توضیح دادن دلیل شادی ویژه پس از گل دوم طلایی پوشان با سجاد شهباززاده

سجاد و سروش پیش تر نیز در دیدار برابر پیکان با یک همکاری بسیار زیبا، تماشایی و مدرسه‌ای گلی فوق العاده را وارد دروازه محمد دریس کرده بودند و امروز هم بار دیگر نقش مهمی در کسب سه امتیاز طلایی پوشان داشتند تا هواداران سپاهان و کادر فنی این تیم، به داشتن این دو بازیکن ببالند و امیدوار به تکرار گل‌ها و پاس گل های بیشتر از آنها در بازی های آینده باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا