سیاسی

جمهوری اسلامی ایران امروز به یک قدرت جهانی تبدیل شده است

پنل اس ام اس هیرو

محمد حسن قدیری ابیانه تحلیلگر مسائل سیاسی و سفیر اسبق کشورمان در استرالیا در گفت‌وگو با خبرنگار احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه آلانه، با اشاره به حضور مردم در سالروز حماسه ۲۲ بهمن ماه گفت: متاسفانه به دلیل ویروس کرونا امکان راهپیمایی همانند سال‌های قبل برای مردم فراهم نشد، اما مردم از طریق حضور با خودرو و موتور نشان دادند که به انقلاب خود پایبند هستند.

او ادامه داد: همچنین مقالات مختلفی که نوشته و مصاحبه هایی که انجام شده و ابراز علاقه های متعددی که توسط اقشار مختلف مردم صورت گرفت نشان داد که انقلاب زنده است و علی رغم فشارها، تحریم ها و تهدید ها و تلاش های ضد انقلاب مردم همچنان پای نظام و ولایت ایستاده اند و از آن حمایت می کنند.

قدیری ابیانه تاکید کرد: حضور ملت ایران از قبل از انقلاب تا بعد از پیروزی انقلاب و به خصوص زمان جنگ در راهپیمایی های متعدد در تاریخ بی سابقه بوده و همین حضور و پشتوانه مردمی انقلاب و هدایت های رهبر معظم انقلاب باعث شده تا انقلاب همچنان پایدار بماند.

سفیر اسبق کشومان افزود: همین که انقلاب ما با وجود تحریم ها و تهدید ها و فشارها و توطئه ها ۴۲ ساله شد خودش یک پیروزی عظیم محسوب می شود، چه برسد به دستاورهای عظیمی که انقلاب اسلامی ما در عرصه های مختلف داشته است. امروز جمهوری اسلامی ایران از یک قدرت منطقه ای فراتر رفته و به یک قدرت جهانی تبدیل شده که دشمنان نمی توانند آن را نادیده بگیرند.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا