سیاسی

بررسی اما و اگر های انتخابات در همایش بانوان جمعیت جانبازان

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش  حوزه احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه آلانه، نخستین همایش سراسری بانوان جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی به صورت مجازی برگزار شد.

در این همایش که روز سه شنبه ۲۱ بهمن با حضور دبیر کل جمعیت و نیز اعضای کارگروه‌های استانی بانوان جمعیت جانبازان برگزار شد، ضمن تبیین نقش اجتماعی منحصر به فرد بانوان در خط مقدم دفاع از انقلاب اسلامی به جایگاه نهاد خانواده و نقش تشکیل گروه‌های اندیشه ورز مطالعاتى در خصوص خانواده‌هاى شهدا و جانبازان، به رمز گشایی از ابعاد مختلف سند ٢٠٣٠ نیز پرداخته شد.

همچنین در حوزه سیاسی موضوع «آرایش سیاسی در گام دوم انقلاب، ضعف‌ها، قوت‌ها تهدید‌ها و فرصت‌ها در انتخابات ۱۴۰۰» با حضور کارشناسان و میهمانان این نشست تشریح شد.

انتقال تجربیات مدل کارگروه بانوان جمعیت برای حرکت سراسری کارگروه‌های بانوان در استان‌ها از دیگر محور‌های این همایش بود.

در این همایش علاوه بر مجتبی شاکری دبیر کل جمعیت جانبازان و نیز وجیهه آزادگر مسوول کاگروه بانوان این جمعیت در مرکز، فرشته روح‌افزا فعال سیاسی و همسر شهید حاتمی دانشمند فضایی کشورمان که در حادثه سقوط جرثقیل در حاشیه مراسم حج ابراهیمی به طرز مشکوکی به شهادت رسید و نیز زینب تهرانی مقدم، دختر شهید حسن تهرانی مقدم نابغه موشکی کشورمان که توسط عوامل رژیم صهیونیستی به شهادت رسید و مالک شریعتی نماینده مجلس شورای اسلامی و دبیر کل جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی نیز به سخنرانی پرداختند.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا