ورزشی

اسپتزیا 2-0 میلان: روز خوب اینتری‌ها تکمیل شد

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، بعد از شکست 1-0 یوونتوس در خانه ناپولی، میلان هم مقابل اسپتزیا شکست خورد تا اینتر، ضلع سوم کورس قهرمانی، حالا فرصت داشته باشد که با پیروزی در دیدار فردا شب مقابل لاتزیو به صدر جدول صعود کند.

دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند و دقایق ابتدایی بدون اینکه موقعیت خاصی روی دروازه ها ایجاد شود، سپری شد. در دقیقه 13 بود که ساپونارو با یک شوت محکم، اولین موقعیت جدی بازی را روی دروازه میلان ایجاد کرد اما دوناروما با یک واکنش تماشایی، توپ را دور کرد.

 

 

بعد از اینکه بازیکنان اسپتزیا برای دقایقی بر بازی مسلط بودند، نوبت میلانی ها بود که ابتکار عمل را در دست بگیرند و در دقیقه 26، روی ضربه آزاد هاکان چالهان اوغلو، این تئو هرناندز بود که می توانست با ضربه سر دروازه حریف را باز کند اما ضربه او از کنار دروازه به بیرون رفت.

در دقایق پایانی نیمه اول بار دیگر بازی متعادل دنبال شد و در نهایت این نیمه با تساوی 0-0 به پایان رسید.

نیمه دوم را دو تیم هجومی آغاز کردند و بعد از یکی دو موقعیت نصفه و نیمه در دقایق ابتدایی، این اسپتزیا بود که در دقیقه 56 به گل رسید. روی یک حرکت از سمت راست بود که توپ با پاس جیاسی مقابل دروازه به ماجوره رسیده و او هم با یک بغل پای ساده کار را تمام کرد.

 

 

بعد از این گل پیولی  دست به سه تعویض زد و با فرستادن مانژوکیچ، میته و توموری به بازی سعی کرد تا شرایط را به سود تیمش رقم بزند اما در دقیقه 67 این اسپتزیا بود که به گل دوم رسید. روی یک ضربه آزاد بود که پاس استِوِز پشت محوطه جریمه به باستونی رسید و شوت تماشایی او به گوشه دروازه میلان رفت.

 

 

در ادامه در حالی که بازیکنان میلان به دنبال جبران گل های خورده بودند اما بازیکنان اسپتزیا توانستند به خوبی بازی را اداره کنند و در نهایت بازی با پیروزی 2-0 اسپتزیا به پایان رسید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا