ورزشی

استقلال – سپاهان؛ گزارش زنده از جدال بزرگ هفته

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، هفته پایانی نیم فصل نخست رقابت های لیگ برتر، امروز آغاز می شود. قطعا تمامی نگاه ها در این هفته به اصفهان دوخته شده جایی که سپاهانی ها در دوئل بزرگ هفته پذیرای استقلال خواهند بود. دیدار دو تیم همواره با جذابیت های خاص خودش همراه بوده است.

هر چند به نظر می رسد که جمله کلیشه ای “به قهرمان نیم فصل جام نمی دهند” دیگر تکراری شده، اما برنده دیدار امروز می تواند امید زیادی به قهرمانی نیم فصل نخست داشته باشد البته به شرطی که پرسپولیس در یکی از دو دیدار باقیمانده اش برنده از زمین خارج نشود.

طی سالیان گذشته، قهرمانی در نیم فصل، از نظر روحی و روانی، یک بار مثبت سنگین برای تیم های لیگ برتری بوده و در اکثر مواقع، تیمی که در پایان نیم فصل به عنوان قهرمانی رسیده، در پایان لیگ نیز جام قهرمانی را بالای سر برده هر چند که در این استثناهایی هم وجود دارد ولی نمی توان گفت تیم ها دوست ندارند قهرمانی نیم فصل را بدست آورند.

 

در این صفحه، می توانید گزارش لحظه به لحظه از حواشی و اخبار دیدار استقلال و سپاهان را تا پیش از شروع دیدار دو تیم دنبال کنید:

 

 

11:00- امیر قلعه نویی با ۲۹ بار حضور به عنوان مربی در تاریخ بازیهای سپاهان رکوردار است. بعد از قلعه نویی ، مرحوم یاوری با ۱۲ بازی در رده دوم است

 

 


 

10:51- گل آرش افشین در ثانیه ۶۰ در بازی شماره ۶۲ دو تیم سریعترین گل تاریخ بازی های سپاهان و استقلال است.

 

 


 

10:50- سپاهان در 11 بازی اخیر لیگ برتری مقابل استقلال فقط یک برد داشته و 7 شکست و 3 مساوی بدست آورده است و باید آیا شاگردان نویدکیا میتوانند به ناکامی خود مقابل این تیم پایان دهند یا خیر.

 

 


 

10:20: دیدار امروز دو تیم، تقابل سی و نهم استقلال و سپاهان در لیگ برتر است. آبی های تهرانی 15 بار موفق به شکست سپاهان شده اند و در سوی مقابل، اصفهانی ها نیز 11 بار برنده از زمین خارج شده اند. 12 دیدار دو تیم نیز با نتیجه تساوی به پایان رسیده است.

 


 

10:15: دیدار استقلال و سپاهان نبرد بین بهترین خطوط حمله و دفاع لیگ است. سپاهان 23 گل در لیگ بیستم به ثمر رسانده که 15 مورد از آن در نیمه نخست بوده است و استقلال نیز تنها یکبار در نیمه نخست دروازه اش را باز شده دیده که آن یک گل نیز همان گل بخودی عجیب سیدحسین حسینی در دیدار مقابل نفت مسجدسلیمان بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا