ورزشی

هنوز زود است؛ او را با ژاوی و اینیستا مقایسه نکنید

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، ژاوی سیمونز یکی از بهترین های لاماسیا بود اما در نهایت حاضر به تمدید قرارداد با بارسا نشد و تابستان سال گذشته با قراردادی تا 2022 به جمع پاریسی ها پیوست. او در تمرینات پیش فصل پی اس جی حاضر بود و در دوران توخل دو بار هم در فهرست 21 نفره قرار گرفت ولی فرصت بازی پیدا نکرد.

 

 

 

 

سیمونز در فهرست 21 نفره دو بازی اخیر پی اس جی تحت نظر پوچتینو هم حضور داشت ولی به میدان نرفت تا اینکه دقیقه 78 بازی چهارشنبه شب برابر کان در جام حذفی بالاخره اولین بازی رسمی خود با پیراهن پی اس جی را انجام داد.

او در آگوست 2020 در بازی دوستانه برابر سوشو برای اولین بار برای تیم اول پی اس جی بازی کرده بود ولی بازی برابر مان تجربه اول رسمی او بود.

 

 

 

 

پوچتینو در مورد ژاوی سیمونز که او را با ژاوی و اینیستای بارسا مقایسه می کنند، گفت:« خیر؛ او نه ژاوی است و نه اینیستا. ژاوی سیمونز هنوز 17 سال بیشتر ندارد ولی در او توانایی لازم برای رسیدن به تیم اول پی اس جی و درخشش در سطح اول فوتبال دنیا را می بینم.

خیلی زود است بخواهیم او را با افسانه های فوتبال مقایسه کنیم و باید به او اجازه داد با خیال راحت به فوتبالش ادامه دهد. یکی از اهدافم در پی اس جی میدان دادن به جونان آکادمی است. باید به آنها شخصیت و اعتبار دارد تا بدرخشند. بازی دادن به ژاوی شروع خوبی بود. خیلی از بازیکنان ما خسته هستند و در بازی های کم اهمیت تر باید به جوانان میدان داد.»

 

 

 

 

پوچتینو ادامه داد:« ژاوی سیمونز عالی تمرین می کند و دید خوبی در زمین دارد. سبک بازی او دارای فرم مناسبی است و در کار با توپ مهارت بالایی دارد. او را بدون استرس و با شخصیت دیده ام و معتقدم روزهای درخشانی در فوتبال خواهد داشت.»

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا