ورزشی

جلالی: هر روز که می‌گذرد، به آینده امیدوارتر می‌شوم

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1737189/41

زمان: 18:25  
1399/11/24

بازدید: 1,325

دوشنبه، سه شنبه خبرهای خوبی به هواداران می دهیم؛

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران می گوید به آینده این تیم بسیار امیدوار است و از هواداران خواست که نگران شرایط تیم نباشند.

به گزارش “آلانه”، مجید جلالی سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران در نشست خبری پیش از دیدار مقابل گل‌گهر سیرجان حرف هایش را با ابراز امیدواری از شرایط تیم آغاز کرد و گفت: در واقع هر روزی که از کارم در نساجی می‌گذرد، نسبت به کارم، تیمم و آینده امیدوارتر می‌شوم. چیزی که انجام می‌دهم و همکاری که از طرف باشگاه و عوامل باشگاه می‌بینم یا انگیزه و حرارتی که در تمرینات از بازیکنانم می‌بینم، به من انرژی می‌دهند. همه این موارد باعث شده است حس خوبی نسبت به کارم در نساجی پیدا کنم و نسبت به آینده هم امیدوار باشم. به هواداران نساجی می‌گویم که ما به شدت کار می‌کنیم و این بازیکنانی که دور هم جمع شده‌اند، همه اشتیاق زیادی دارند تا روزهای خوبی را برای نساجی رقم بزنند و ان‌شاءالله خیلی زود شاهد روزهای خوبی برای نساجی خواهید بود.

سوال اول از مجید جلالی در مورد شرایط تیم پیش از مصاف با گل گهر سیرجان بود و او در واکنش به این سوال بیان کرد: ما هنوز تعداد زیادی بازیکنان آسیب‌دیده داریم که از جمله آنها غفاری، ممشلی، نظری، عرفان گل‌محمدی و قائد رحمت بازیکنانی هستند که متاسفانه به بازی فردا نمی رسند. سعید بیگی و مهرداد بایرامی هم محروم هستند، اما ما تعدادی بازیکن جوان را از تیم‌های پایه آورده‌ایم که من نسبت به عملکرد و شایستگی آنها ایمان دارم و مطمئناً آینده خوبی برای نساجی خواهند شد.

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران که در سه بازی گذشته سه شکست را تجربه کرده، در پاسخ به این سوال که چقدر امیدوار است فردا اولین امتیاز را با دفاع فشرده بگیرد، توضیح داد: دفاع فشرده که می‌گویید، در همه بازی‌ها نبود و ما فقط مقابل استقلال به این سبک بازی کردیم. در بازی مقابل شهر خودرو در مشهد، یک بازی کاملاً پایاپای را داشتیم و مقابل ذوب‌آهن هم یک بازی کاملاً برتر را به نمایش گذاشتیم. مقابل استقلال کاملاً دفاعی بازی کردیم که آن هم اقتضای آن بازی بود، اما با توجه به تمریناتی که انجام دادیم و شرایطی که داشتیم، از بازی بعدی روند امتیازگیری ما آغاز خواهد شد.

وی درباره برنامه‌های نساجی برای جذب بازیکن خاطرنشان کرد: شاید در 10 روز گذشته، بتوانم بگویم نزدیک به 50 بازیکنی که احتمال می‌دادیم بتوانیم موفق به جذب آنها شویم، از طریق مختلف با آنها وارد مذاکره شدیم. وضعیت خیلی از آنها را از طریق مدیربرنامه‌های‌شان پیگیری کردیم و اقدامات خوبی انجام دادیم. خبرهای خوبی هم تا دوشنبه یا سه‌شنبه به هواداران خواهیم داد.

سرمربی تیم فوتبال نساجی درباره اینکه آیا او از چمن استادیوم ساری بازدیدی کرده و آیا وضعیت این استادیوم را مورد بررسی قرار داده است، گفت: خیر، هنوز فرصت نکرده‌ام.
سرمربی تیم فوتبال نساجی درباره صحبتش با هواداران این تیم اظهار داشت: می‌دانم هواداران ما چه حس و حالی دارند. همه آنها نگران تیم هستند. صحبت‌های هواداران را در برخوردهایی که دارم می‌شنوم و به آنها می‌گویم ما مسیر خوبی را می‌رویم و این مسیر به موفقیت می‌انجامد. به کمک همه این تیم در لیگ برتر حفظ می‌شود و به امید خدا ما روزهای خوبی خواهیم داشت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا