ورزشی

توضیح فریادشیران در مورد یک مصاحبه درباره استقلال

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1737192/41

زمان: 18:37  
1399/11/24

بازدید: 2,568

از هئیت مدیره و مدیرعامل عذرخواهی‌ می‌کنم؛

مدیر آکادمی باشگاه استقلال می گوید اگر در مصاحبه خود حرفی در مورد تیم بزرگسالان زده، صرفا برای حمایت از این تیم و مسئولان باشگاه بوده است.

به گزارش “آلانه”، روز گذشته ناصر فریاد شیران مدیر آکادمی باشگاه استقلال مصاحبه ای انجام داد که در بخشی از آن به مطالبات بازیکنان تیم اشاره کرد.

فریادشیران  در مصاحبه روز گذشته اشاره کرده بود که اگر مبنای  قرارداد ها بر اساس بودجه فصل قبل بود تا به امروز ۶۰ در صد قرارداد ها ی بازیکنان پرداخت شده ؛ صحبت هایی که البته بدون اشاره به قرارداد بازیکنان در فصل گذشته در سایت آلانه منتشر شده است.

او حالا و پس از اینکه حجت نظری عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال در برنامه ورزش و مردم به مصاحبه او واکنش نشان داد و گفت که صحبت در مورد مطالبات بازیکنان در حیطه اختیارات مدیر آکادمی باشگاه نیست، ضمن پذیرش خطای خود،اینطور به نظرات  نظری واکنش نشان داد:« بله ایشان درست می گویند. من اشتباه کردم و صحبت درباره این موضوع در حیطه اختیارات من نبوده است. به طور کلی بحث من حمایت از هیئت مدیره، آقای مددی و کادر فنی بزرگسالان بوده است. از اعضای محترم هیات مدیره  و مدیر عامل و هواداران عذر خواهی می کنم.»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا