ورزشی

باورش مشکل است؛ بهترین خرید رئال پس از کروس

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1737155/29

زمان: 15:18  
1399/11/24

بازدید: 20,211

گزارش مارکا

از سال 2014 و پس از تونی کروس این فرلاند مندی است که به عنوان خرید جدید، توانسته حضوری متناوب و موثر در ترکیب رئال مادرید داشته باشد.

به گزارش “آلانه”، فرلاند مندی تابستان 2019 با مبلغی نزدیک به 50 میلیون یورو از لیون جذب رئال مادرید شد. در ابتدا او قرار بود ذخیره مارسلو باشد ولی خیلی زود توانست جای ستاره برزیلی را در ترکیب ثابت بگیرد و یکی از ارکان قهرمانی کهکشانی ها در لالیگای 20-2019 بود.

 

 

 

 

روند خوب مندی در فصل جاری هم ادامه داشته و کار او از این جهت مهم است که زیدان را محبور کرده وی را جانشین ستاره بزرگ و پرافتخاری چون مارسلو کند. زیدان به مقاومت برابر نیمکت نشین کردن ستاره های بزرگ و قدیمی رئال مشهور است ولی مندی توانسته خودش را به خوبی در ایده های مربی فرانسوی جای دهد.

مندی در بازی اخیر رئال برابر ختافه در پست مدافع میانی بازی کرد و توانست گل دوم تیمش را به ثمر برساند. یکی از خصوصیات خوب مندی دریبل های موفقش است. از 81 تلاش برای دریبل، او توانسته 53 بار با موفقیت این کار را انجام دهد که برای مثال از وینیسیوس با 40 موفقیت در 93 تلاش، بالاتر است. در رئال مودریچ متوسط عملکرد بهتری دارد(49 از 66).

 

 

 

 

یک نکته جالب دیگر در مورد مندی این است که او پس از تونی کروس، تنها خرید رئال از سال 2014 است که پس از گذشت یک سال و نیم از حضورش در این باشگاه، توانسته بیشترین بازی را انجام دهد. شاید باورش مشکل باشد ولی مندی در این مدت 4520 دقیقه در 57 بار برای رئال بازی کرده است و باید پذیرفت که از موفق ترین خریدهای اخیر باشگاه مادریدی محسوب می شود.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا