ورزشی

اتفاق عجیب در لیگ برتر استان مازندران! (عکس)

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1737180/41

زمان: 17:23  
1399/11/24

بازدید: 9,399

وقتی مربیان، کمک داور شدند؛

یکی از دیدارهای رده 14 سال فوتبال در استان مازندران در حالی برگزار شد که مربیان دو تیم مجبور شدند، پرچم دست بگیرند و به داور برای قضاوت مسابقه کمک کنند.

به گزارش آلانه، روز جمعه در شرایطی یکی از مسابقات رده 14 سال فوتبال مازندران میان دو تیم کیان نوین نوشهر و نماینده ساری برگزار شد که داوران این رقابت برای سوت زدن حاضر نشدند. پس از مدتی که اعضای دو تیم مطمئن شدند دیگر تیم داوری برای قضاوت این مسابقه نخواهد آمد، خودشان دست به یک ابتکار نادر و جالب توجه زدند.

پس از این اینکه مسئولان این دو تیم رده پایه مازندران با هم رایزنی کردند، در اتفاقی عجیب بنا شد از هر تیم یک مربی به عنوان کمک داور و یکی از سرمربیان به عنوان داور وسط، مسابقه را قضاوت کنند. البته در شرایطی که بازی در حال آغاز شدن بود، سر و کله یکی از داوران پیدا شد و  و مربیان دو تیم به عنوان کمک داور به او در اداره مسابقه کمک کردند.
این اتفاق در مسابقه روز سه شنبه رده جوانان استان مازندران به نحوی نیز تکرار شده است؛ ماجرا از این قرار بوده  که کمیته داوران استان به هیچ داوری برای حضور در مسابقه ابلاغ نداده و هئیت فوتبال نوشهر سه داور نوشهری را برای قضاوت به زمین می فرستد.

به نظر می رسد در شرایطی که روز به روز انتخابات فدراسیون فوتبال نزدیک تر می شود، حواس‌های مسئولان کمیته داوران در استان مازندران بیشتر معطوف به انتخابات دهم اسفندماه شده است تا چینش به موقع و مناسب داوران در رقابت های استانی.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا