ورزشی

پاگشای استعداد سابق بارسا در پی اس جی (عکس)

پنل اس ام اس هیرو

ه گزارش “آلانه”، مائوریسیو پوچتینو به تازگی جانشین توماس توخل روی نیمکت پاری سن ژرمن شده و تاکنون 8 بار روی نیمکت پاریسی ها نشسته است.

 در هر دو فهرست ابتدایی پی اس جی، پوچتینو از ژاوی سیمونز 17 ساله دعوت کرد. پدیده هلندی محصول آکادمی لاماسیا بارسلونا که تابستان 2019 به پی اس جی پیوست.

 

 

 

 

سیمونز یکی از بهترین های لاماسیا بود اما در نهایت حاضر به تمدید قرارداد با بارسا نشد و تابستان سال گذشته با قراردادی تا 2022 به جمع پاریسی ها پیوست. او در تمرینات پیش فصل پی اس جی حاضر بود و در دوران توخل دو بار هم در فهرست 21 نفره قرار گرفت ولی فرصت بازی پیدا نکرد.

سیمونز در فهرست 21 نفره دو بازی اخیر پی اس جی تحت نظر پوچتینو هم حضور داشت ولی به میدان نرفت هرچند به نظر می رسد سرمربی آرژانتینی به زودی او را در ترکیب قرار خواهد داد چرا که گفته می شد به وی اعتقاد زیادی دارد.

 

 

 

 

این اتفاق شب گذشته رخ داد و سیمونز در بازی یک هشتم نهایی جام حذفی فرانسه برابر کان به میدان رفت. دقیقه 78 بازی پدیده هلندی با دستور پوچتینو جای یولیان دراکسلر را در زمین گرفت و 12 دقیقه فرصت هنرمنمایی پیدا کرد.

او آگوست 2020 در بازی دوستانه برابر سوشو اولین بازی خود برای تیم اول پی اس جی را انجام داد اما شب گذشته نخستین بازی رسمی خود را تجربه کرد.

سیمونز را الماس تراش نخورده پی اس جی می دانند و پوچتینو قصد دارد او را تبدیل به ستاره ای بزرگ کند.

 

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا