ورزشی

پارس جنوبی؛ دغدغه هایی که هنوز پابرجاست 

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1736967/34

زمان: 12:27  
1399/11/23

بازدید: 2,110

تیم پارس جنوبی با وجود حضور در لیگ یک باز هم برای تامین هزینه های خود با مشکل مواجه شده است. 

به گزارش “آلانه”، گفته می شد با حضور پارس جنوبی در لیگ یک این تیم دیگر مشکلی برای تامین هزینه های خود نخواهد داشت چرا که بر اساس قانون پارس جنوبی نمی تواند برای تیم در لیگ حرفه ای هزینه کند اما همانند گذشته مشکلی برای پرداخت دستمزدها در لیگ یک نخواهد داشت اما خبرهایی که اکنون از این تیم به گوش می رسد نا امید کننده است. با وجود اینکه بخشی از دستمزدها پرداخت شده باشگاه برای تامین هزینه های جاری با مشکل مواجه است چرا که با تزریق بودجه جدید مواجه نشده است. 

 

هر وقت صحبت از مشکلات مالی تیم های نفتی به میان می آید گفته می شود چندین میلیارد تومان برای تامین هزینه های تیم تصویب شده است اما قانون اجازه واریز پول به صورت مستقیم به حساب باشگاه ها را نمی دهد و ظاهرا این پول ابتدا باید به حساب اداره کل ورزش استان و در ادامه به حساب باشگاه واریز شود. این مشکل برای تیم های نفتی در لیگ برتر هم وجود دارد و بی تعارف نتیجه گیری این تیم ها را تحت الشعاع قرار داده است. این در حالی است که در ابتدای فصل وزیر نفت قول داده بود این فصل تیم های نفتی مشکلی برای تامین هزینه های خود در لیگ برتر و لیگ یک نخواهند داشت. 

 

در حالی که دیگر وزاتخانه های دولتی براحتی هزینه تیم های خود در لیگ برتر و لیگ یک را براحتی پرداخت می کنند مشخص نیست چرا قانون به وزارت نفت اجازه هزینه برای تیم های نفتی در لیگ برتر و لیگ یک را نمی دهد و به همین بهانه ای در گذشته ای نزدیک شاهد نابودی یکی از تیم های قدیمی و بازیکن ساز تهران یعنی نفت تهران بودیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا