ورزشی

مهدی طارمی در صفحه اول روزنامه پرتغالی (عکس)

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1736955/47

زمان: 11:32  
1399/11/23

بازدید: 35,233

روزنامه او ژوگو تصویری اعتراض مهدی طارمی و هم تیمی هایش در لحظه اعتراض به داور بابت اخراج لوییز دیاز را برای صفحه یک انتخاب کرده است.

به گزارش “آلانه”، تیم پورتو شب گذشته در عین شایستگی پیروزی را از دست داد و نتوانست در بازی رفت جام حذفی، براگا را شکست دهد. این تساوی 1-1 در حالی اتفاق افتاد که تیم سفید و آبی پوش با گل زودهنگام و استثنایی مهدی طارمی از حریف پیش افتاده بود و تا دوازدهمین دقیقه وقت اضافه نیز برنده بود اما سرانجام در دقیقه 112 دروازه خود را باز شده دید.

 

 

او ژوگو با تیتر «سوت های [داور] در بازی: قسمت دوم» به استقبال این مسابقه رفته و نقطه عطف بازی را اخراج لوییز دیاز در دقیقه 70 و ماتیوس اوریبه در دقیقه 90+7 دانسته است. در صحنه اخراج اول که تصویر آن هم روی جلد کار شده، لوییز دیاز فرصت این را داشت که مهدی طارمی را در موقعیت قرار دهد اما خودش از زاویه بسته ضربه زد و پس از ضربه پایش به مدافع براگا خورد تا داور پس از بازبینی صحنه، به او کارت قرمز بدهد.

 

اخراج دوم اما روی یک درگیری و زدوخورد بین دو بازیکن رقم خورد. جایی که اوریبه پس از برخورد با بازیکن براگا، یک ضربه سر نیز به او زد تا داور برای اخراج او مجاب شود. بقیه تیترها به نقل قول هایی از مربیان و بازیکنان اختصاص دارد. شاید اگر این دو اخراج نبود؛ تصویر مهدی طارمی پس از آن گل استثنایی روی جلد قرار می‌گرفت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا