سیاسی

حداد عادل: بیانیه گام دوم جزو اسناد بالادستی انقلاب است

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش خبرنگار سیاسی باشگاه آلانه،  غلامعلی حداد عادل مشاور عالی مقام معظم رهبری امشب ۲۳ بهمن ماه با حضور در برنامه گفتگوی ویژه خبری به مروری بر بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی پرداخت.

غلامعلی حدادعادل مشاور عالی رهبر معظم انقلاب با اشاره به اینکه امروز اولین روزی است که انقلاب چهل و دومین سالش را پشت سر گذاشته و وارد سال چهل و سوم شده است گفت: پیش از هر چیزی جا دارد بر روح امام درود بفرستیم و بر روح همه شهدایی که این انقلاب را با جانفشانی خودشان ممکن کردند درود می‌فرستیم لذا باید این روز را به ملت ایران تبریک گفت.

او با اشاره به بیانیه گام انقلاب افزود: این بیانیه جزو اسناد بالادستی انقلاب محسوب می‌شود. این بیانیه چیزی شبیه به قانون اساسی است، بنده با کلمات و بیانات حضرت آیت الله خامنه‌ای آشنا هستم.

حدادعادل با اشاره به اینکه بیانیه گام دوم از همه بیانیه‌ها مهم‌تر است، اظهار کرد: وقتی این بیانیه را می‌خوام احساس می‌کنم که صدای امام را از زبان آیت الله خامنه‌ای رهبر انقلاب می‌شنوم.

مشاور عالی مقام معظم رهبری ادامه داد: این بیانیه نسبتاً مفصل حداقل ۱۲ صفحه آ ۴ است، در همه این بیانیه من یک جمله سراغ ندارم که از روی حساب به قلم نیامده باشد.

در حال تکمیل…

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا