ورزشی

توماس توخل در اندیشه سرقت پدیده 16 ساله PSG

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1737011/29

زمان: 16:02  
1399/11/23

بازدید: 12,635

ادعای فوت مرکاتو

در فرانسه می کویند که توماس توخل سرمربی حال حاضر چلسی که اخیرا از پی اس جی برکنار شد، قصد جذب پدیده 16 ساله باشگاه پاریسی را دارد.

به گزارش “آلانه”، کایز روئیز آتیل فوتبالیست جوان فرانسوی-مراکشی محصول آکادمی لاماسیا بارسلوناست ولی او خیلی زود قربانی معضل جذب بازیکنان غیرقانونی زیر 18 سال در بارسا شد و از چند سال پیش در عضویت آکادمی فوتبال پی اس جی قرار دارد.

 

 

 

 

کایز با وجود اینکه تنها 16 سال دارد، در زمان حضور توماس توخل روی نیمکت پی اس جی در هفت بازی مجموعا 181 دقیقه برای پاریسی ها بازی کرد ولی با ورود مائوریسیو پوچتینو او دیگر برای پی اس جی به میدان نرفته است. آخرین بار 5 دسامبر در پیروزی 1-3 پی اس جی برابر مونل پولیه بود که کایز برای تیمش به میدان رفت و پس از آن فرصت بازی به وی نرسیده است.

اتفاقی که باعث شده او به جدایی از پی اس جی به شکل جدی فکر کند.

 

 

 

 

طبق ادعای فوت مرکاتو، باشگاه چلسی علاقه کند به جذب کایز است و او این فرصت را دارد تا بار دیگر زیر نظر توماس توخل کار کند. توخل بارها در نشست های خبری خود از کایز تمجید کرده بود و اکنون علاقه مند است او را به چلسی بیاورد.

 

 

 

 

از قرارداد کایز یک سال دیگر باقیمانده و پی اس جی در صدد تمدید با اوست ولی درخواست بازیکن، دریافت 1.5 میلیون یورو دستمزد با بندهای متغیر است که می تواند دریافتی او را به 2 میلیون یورو افزایش دهد. درخواستی که هنوز مورد قبول پی اس جی قرار نگرفته است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا