ورزشی

شبیه سازی نساجی توسط گل‌گهر در کمپ تیم ملی (عکس)

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1736869/56

زمان: 18:10  
1399/11/22

بازدید: 5,040

تیم فوتبال گل گهر تمرینات خود را برای دیدار با نساجی برگزار می کند تا پس از آن مهیای یک دیدار حساس شود.

به گزارش “آلانه”، گل گهر در ابتدای لیگ، یکی از تیم های مدعی محسوب می شود ولی رفته رفته نتایج سینوسی این تیم باعث شد آنها کمی از صدر جدول فاصله بگیرند ولی هنوز شاگردان قلعه نویی یک تیم خطرناک و زهردار محسوب شده که می توانند طی هفته های آتی، خود را بیش از قبل به صدر نزدیک کنند.

 

 

شاگردان قلعه نویی امروز برخلاف همیشه که در کمپ الیاف تمرین می کنند، جلسه تمرینی خودشان را در کمپ‌ تیم های ملی پشت سر گذاشتند تا خود را برای یک دیدار مهم آماده کنند که سه امتیاز آن تأثیر بسزایی در جدول رده بندی لیگ دارد. این تمرین به این دلیل در کمپ تیم های ملی برگزار شد تا شاگردان امیرقلعه نویی با بازی در چمن مصنوعی کمپ، آماده مصاف با نساجی در ورزشگاه وطنی قائمشهر شوند.

 

 

گل گهر باید روز شنبه در قائمشهر به مصاف نساجی برود. جدال بین امیر قلعه نویی و مجید جلالی همواره جذابیت های خاص خودش را داشته و اکنون با توجه به جایگاه دو تیم در جدول، کسب این سه امتیاز از اهمیت بالایی برخوردار است.

 

 

گل گهر پس از مصاف با نساجی که در رتبه های پایین جدول قرار دارد، باید به مصاف پرسپولیس برود. سرخپوشان تهرانی با پیروزی امروز مقابل مس رفسنجان به رتبه سوم رسیدند و قبل از مصاف با گل گهر، به مصاف پیکان خواهند رفت. در صورت پیروزی شاگردان گل محمدی در آن بازی، دیدار گل گهر و پرسپولیس از اهمیت فوق العاده ای برخوردار خواهد بود و برنده این دیدار حساس می تواند به صورت جدی خود را به عنوان مدعی قهرمانی معرفی کند.

 

بدین ترتیب گل گهر خود را برای دو جدال مهم بین تیم های قعرنشین و صدرنشین لیگ آماده می کند که در یک هفته، شاگردان قلعه نویی باید این دو بازی را برگزار کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا