ورزشی

درخواست هواداران نفت آبادان از نمایندگان استان

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1736786/4

زمان: 09:59  
1399/11/22

بازدید: 1,685

هواداران نفت با درک شرایط حساس این تیم امیدوارند در فاصله کوتاه باقیمانده تا نقل و انتقالات با حمایت لازم بتوانند در مسیر موفقیت قرار گیرند.

به گزارش “آلانه”، نفت آبادان در‌ این فصل نیز شرایط خوبی را دنبال می‌کند و عملکرد این تیم و فاصله کم تا صدر جدول باعث شور و هیجان جالب توجهی بین هواداران و آبادانی‌ها شده است. با این حال هر چه به مقطع نقل و انتقالات نیم فصل و موعد پرداخت به بازیکنان نزدیک‌تر می‌شویم، نگرانی بابت آینده طلایی‌پوشان افزایش می‌یابد. هواداران نفت آبادان که فصل گذشته هم شرایط خوبی را دنبال می‌کردند، در ادامه با توجه به مشکلات مالی، ابتدا دراگان اسکوچیچ را به عنوان سرمربی موفق خود از دست دادند و در ادامه نیز اعتصاب‌های پیاپی و جدایی ستاره‌ها باعث شد تا آنها نیم فصل سختی را پشت سر بگذراند و در نهایت از هدف خود کاملا دور شوند.

 

این اتفاق در فصل جدید به شکلی دیگر در حال تکرار است. اینبار سیروس پورموسوی در اتفاقی تاریخی برای چند بار توانست این تیم را به صدر جدول نیز برساند و آنها اکنون حتی سودای دستیابی به سهمیه لیگ قهرمانان آسیا در فصل آتی را در ذهن دارند. با این حال مشکلات مالی این تیم باعث شده تا هواداران ضمن ابراز نگرانی بابت تکرار اتفاقات فصل گذشته، نگران عدم جذب بازیکن برای تقویت تیم و حتی جدایی برخی بازیکنان و کادرفنی نیز باشند.

 

موضوعی که باعث شده آنها طی نامه‌ای به نمایندگان این استان درخواست خود را برای توجه بیشتر به نفت آبادان ارائه دهند. در این نامه که خطاب به مولوی، محفوظی و مختار نمایندگان استان خوزستان نوشته شده، با توجه به نزدیک شدن به نیم فصل و شانس تیم برای دستیابی به موفقیت بزرگ، درخواست شده همانند روزهای پیش از انتخاب و حضور در‌ این پست که چشم به حمایت هواداران داشتند، در پاسخ به این اعتماد و دستیابی به کرسی، اکنون نمایندگان آبادان حمایت خود را معطوف به این باشگاه کرده تا آن برای دستیابی به رویای بزرگ خود بیش از گذشته امیدوار باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا