ورزشی

برابری منچستریونایتد با رکورد 109 ساله

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، شکست دادن منچستریونایتد در اولدترافورد در FA Cup بسیار دشوار بوده و شیاطین سرخ در 9 بازی گذشته خود در این رقابت ها، در خانه، همواره پیروز بوده اند.

 

برد 1-0 شب گذشته این تیم برابر وستهام، نهمین برد خانگی پیاپی این تیم در FA Cup بود. این برد یونایتد را با بهترین رکورد برد پیاپی خانگی خود در این سری از رقابت ها برابر کرد، رکوردی که از سال 1912 پا بر جا است.

 

برای شاگردان اوله گنار سولسشر رسیدن به گل 97 دقیقه طول کشید، اما ضربه دقیق و گل اسکات مک تامینی ارزش صبر کردن را داشت.

 

 

رکورد منچستریونایتد در FA Cup

 

منچستریونایتد با برد شب گذشته توانست رکورد تعداد برد خانگی خود در این سری رقابت ها را تکرار کندف یونایتد از سال 1908 تا 1912 در 9 بازی خانگی خود در FA Cup پیروز شده بود.

 

 

طلسم وستهام برابر منچستریونایتد

 

در این قرن اوضاع وستهام برابر منچستریونایتد در FA Cup مصیبت بار بوده است. آنها در هر چهار رقابت قبلی خود در این سری رقابت ها برابر منچستریونایتد حذف شده اند، جز باخت شب گذشته، وستهام در فصل 03-2002، 13-2012 و 16-2015 نیز در FA Cup با شکست برابر یونایتد حذف شده است.

 

 

گلزنی اسکات مک تامینی

 

مک تامینی تا قبل از این فصل چندان به گلزنی شناخته شده نبود، اما او در حال حاضر تبدیل به یکی از عناصر کلیدی یونایتد در بازی کردن دروازه حریفان شده و گل های مهمی برای این تیم به ثمر رسانده. با گل پیروزی بخشی که دیشب وارد دروازه وستهام کرد، مک تامینی اکنون در 30 بازی خود برای منچستریونایتد دراین فصل، هفت گل به ثمر رسانده، که برابر است با تعداد تمام گل هایی که در 84 بازی که در چهار فصل ابتدایی خود در منچستریونایتد برای این تیم به ثمر رسانده بود.

 

 

دویست و پنجاهمین بازی مارکوس راشفورد برای شیاطین سرخ

 

مارکوس راشفورد 23 ساله تبدیل به چهارمین بازیکن جوان تاریخ منچستریونایتد شد که به رکورد 250 بازی برای این تیم می رسد. تنها نورمن وایتساید، جورج بست و رایان گیگز در زمان رسیدن به این رکورد از او جوان تر بوده اند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا