ورزشی

اورتون 5-4 تاتنهام: کارلتو فاتح نبرد کلاسیک با مورینیو

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، در این دیدار دو تیم در وقت های قانونی به تساوی 4-4 رسیدند تا کار به وقت های اضافی کشیده شود. در وقت های اضافی این اورتون بود که توانست به گل پنج برسد و فاتح این جدال نفسگیر شد.

ابتدا این تاتنهام بود که با گل دقیقه 4 داوینسون سانچس پیش افتاد. روی یک ضربه کرنر بود که مدافع پیش تاخته تاتنهام با ضربه سر دروازه حریف را باز کرد.

 

 

 

ان نتیجه تا دقیقه 36 پا برجا بود تا اینکه روی اشتباه بازیکنان تاتنهام، دومینیک کالورت لوئین صاحب موقعیت شد و با یک شوت محکم از درون محوطه جریمه، کار را به تساوی کشید.

 

 

تنها دو دقیقه بعد ریچارلیسون اورتون را پیش انداخت. این مهاجم برزیلی که پشت محوطه جریمه صاحب موقعیت شده بود، بعد از یک حرکت در عرض با شوتی دقیق، توپ را به گوشه دروازه تاتنهام فرستاد.

 

 

فشار حملات اورتون ادامه پیدا کرد و این تیم در دقیقه 43 صاحب یک ضربه پنالتی شد که گیلفی سیگوردسون آن را تبدیل به گل سوم تیمش کرد.

اما تاتنهامی ها خیلی زود یکی از گل های خورده را جبران کردند. در وقت های تلف شده نیمه اول بود که اریک لاملا با یک نفوذ خوب صاحب موقعیت شد و با یک ضربه حساب شده، توپ را به قعر دروازه اورتون فرستاد تا نیمه اول با نتیجه 3-2 به پایان برسد.

با شروع نیمه دوم، تاتنهام خیلی زود به گل تساوی رسید. در دقیقه 55 بود که روی یک ضربه کرنر، توپ مقابل دروازه به داوینسون سانچس رسید و او هم موفق شد گل دوم خود  و گل سوم تیمش را به ثمر برساند.

در ادامه بار دیگر بازیکنان اورتون ابتکار عمل را در دست گرفتند و در دقیقه 68، ریچارلیسون که با یک پاس در عمق، درون محوطه جریمه تاتنهام صاحب موقعیت شده بود، با یک شوت محکم کار را تمام کرد.

اما تاتنهامی ها پا پس نکشیدند و در دقیقه 84 بار دیگر کار را به تساوی کشیدند. روی ارسال دیدنی سون هیونگ مین به دهانه دروازه اورتون، هری کین توانست کار را به تساوی 4-4 بکشد تا بازی در وقت های اضافی دنبال شود.

 

 

در وقت های اضافی بار دیگر اورتون پیش افتاد. روی یک پاس به پشت مدافعان تاتنهام، برنارد صاحب موقعیت شد و با یک ضربه پای چپ غیرقابل مهار، حساب کار را 5-4 کرد.

 

 

تلاش بازیکنان تاتنهام برای رسیدن به گل تساوی این بارثمری نداشت و در نهایت اورتون در این دیدار تماشایی به برتری رسید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا