ورزشی

انتخابات بارسا؟اگر پدرم زنده بود به لاپورتا رای می داد

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1736897/52

زمان: 21:55  
1399/11/22

بازدید: 7,091

جوردی کرویف:

جوردی کرویف، پسر اسطوره فقیه بارسلونا یعنی یوهان کرویف از خوان لاپورتا حمایت کرد.

به گزارش “آلانه”، یکی از مهمترین مسائلی که این روزها در رابطه با بارسلونا وجود دارد به انتخابات ریاست این باشگاه برمی‌گردد که قرار است چندی دیگر انجام شود؛ اما در این بین گفته می شود که رئیس سابق بارسا یعنی خون لاپورتا از شانس بیشتری برای رسیدن به این عنوان برخوردار است.

 

در همین ارتباط جوردی، پسر اسطوره فقیه باشگاه بارسلونا یعنی یوهان کرویف مدعی شده که اگر پدرش زنده بود به خوان لاپورتا رای می داد. جوردی کرویف در این رابطه گفت: ” هواداران بارسلونا می‌خواهند به شرایط خوب برگردند. لاپورتا تصمیمات خوب و جسورانه ای گرفته و هواداران آرزو دارند که شرایط خوبی را در بارسلونا چه بیرون و چه در داخل زمین تجربه کنند.”

 

 

 

 

جوردی کرویف در ادامه گفت: ” لاپورتا و پدرم همیشه از رابطه خوبی با یکدیگر برخوردار بودند. آنها مدت ها با یکدیگر همکاری کردند. من فکر می‌کنم اگر او زنده بود به لاپورتا رای می داد.”

 

گفتنی چندی پیش بعد از کش و قوس‌های فراوان بالاخره باشگاه بارسلونا تایید کرد که انتخابات ریاست این باشگاه در تاریخ 7 مارس(17 اسفند) برگزار خواهد شد؛ موضوعی که باعث خواهد شد این باشگاه بلاخره از بلاتکلیفی چند ماه اخیر راحت شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا