ورزشی

مصدومیت لحظه آخری 3 بازیکن بارسا برای بازی با سویا

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1736651/29

زمان: 15:51  
1399/11/21

بازدید: 14,522

گزارش اسپورت:

رونالد کومان روی نام سه بازیکن تیمش به دلیل مصدومیت قلم قرمز کشید و آنها به سویا نخواهند رفت.

به گزارش “آلانه”، بارسلونا پس از پیروزی بر رئال بتیس خود را برای مصاف با سویا دیگر تیم اندلوسی مهیا می کند. این بازی از نیمه نهایی کوپا دل ری است و دو تیم سه هفته بعد بازی برگشت را در نوکمپ انجام خواهند داد.

 

 

 

 

رونالد کومان سرمربی بارسا فهرست بازیکنان تیمش برای بازی فردا را اعلام کرد که در آن نام سه بازیکن در قیاس با بازی با بتیس دیده نمی شود. طبق ادعای اسپورت، هر سه با مصدومیت مختصر روبه رو شده اند و سرمربی هلندی تصمیم گرفت روی آنها ریسک نکند.

 

 

 

 

مارتین برایثویت، سرجینیو دِست و میرالم پیانیچ از فهرست بازی با سویا خط خورده اند و در بارسلونا به ریکاوری مشغول خواهند شد. برابر بتیس، پیانیچ و براثیویت در ترکیب ثابت قرار داشتند و نیمه دوم تعویض شدند.

 

 

 

 

بازی فردا برای بارسا اهمیت فراوانی دارد و رونالد کومان چندین بار گفته است که کوپا دل ری کوتاه ترین مسیر برای رسیدن به جام در فصل جاری است. رونالد آرائوخو هم این بازی را به دلیل مصدومیت از دست داده و باید دید چه مدافعی زوج کلمنت لنگله در دفاع میانی خواهد بود.

 

فهرست بارسا: تراشتگن، بوستکتس، گریزمان، مسی، دمبله، پویج، نتو، لنگله، پدری، ترینکائو، آلبا، ماتئوس فرناندز، دی یونگ، اومتیتی، جونیور، پنیا، ایلایکس، مینگسا، کنراد و کویادو

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا