ورزشی

عصبانیت کونته؛ یوونتوس باید مودب تر باشد!

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1736772/42

زمان: 02:19  
1399/11/22

بازدید: 3,587

آنتونیو کونته، سرمربی اینتر نسبت به رفتار اعضای باشگاه یوونتوس معترض است.

به گزارش “آلانه”، به نظر می رسد در طول مسابقه امشب اینتر مقابل یوونتوس بین آنتونیو کونته و لئوناردو بونوچی درگیری لفظی پیش آمده و آندره آنیلی نیز از روی سکوها به سرمربی اینتر توهین کرده است. آنتونیو کونته، سرمربی سابق بیانکونری و فعلی اینتر مدعی شد داور چهارم همه چیز را دیده و باشگاه یوونتوس با رفتار توام با احترام بیشتری از خود نشان دهد.

 

آنتونیو کونته گفت: “یوونتوس باید حقیقت را بگوید. من فکر می کنم داور چهارم آنچه را که در طول مسابقه اتفاق افتاده شنید و دید. از نظر من آنها باید مودب تر بوده، روحیه ورزشکاری داشته باشند و احترام بیشتری به افراد فعال در حوزه بگذارند.

 

 

به نظر من ما باید موقعیت هایی را که ایجاد کرده بودیم تبدیل به گل می کردیم. در طول 180 دقیقه  شاهد حضور دو تیمی در میدان بودیم که تا آخرین لحظه مبارزه کردند، اما ما تاوان هدایایی که در بازی رفت به یوونتوس دادیم را پرداخت کردیم. تا پایان سعی کردیم به گل برسیم، زیرا می دانستیم با زدن گل اول آنها را با مشکل روبرو خواهیم کرد.

 

این یک مسابقه دشوار بود و ما در برابر یوونتوسی بازی می کردیم که بازیکنان بسیار خوبی دارد. روملو لوکاکو صد در صد آماده به نظر نمی نرسید، اما حتی امروز نیز با تمام توان مبارزه کرد و لوکاکو بازیکن مهمی برای ماست. متاسفانه استفانو سنسی یک سال را به دلیل آسیب دیدگی از دست داده و این باعث می شود یک بازیکن اعتماد به نفس خود را از دست دهید.

 

ماجراجویی اینتر آغاز شده، ما از اشتباهات می آموزیم و به کار خود ادامه می دهیم. اینتر اعتبار خود را بازیافته و این باعث وحشت حریفان می شود، همان اتفاقی که امروز برای یوونتوس رخ داد.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا