ورزشی

شهر خودرو؛ بازیکن می‌فروشیم اما نه ارزان 

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1736605/34

زمان: 12:50  
1399/11/21

بازدید: 12,751

در فاصله کوتاه مانده به شروع نقل و انتقالات چند بازیکن تیم شهر خودرو مورد توجه دیگر تیم های لیگ برتری قرار گرفته اند. 

به گزارش “آلانه”، آینده مبهم این تیم در ماه های آتی که مورد اشاره محمد نوازی مربی تیم در کنفرانس خبری بعد از بازی با مس رفسنجان بوده برخی از ستاره های تیم را به تکاپو وا داشته تا به تیم های جدید ملحق شوند اما باشگاه شهر خودرو سیاست تازه ای را برای فصل نقلا و انتقالات در پیش گرفته است. این باشگاه در مذاکراتی که از سوی دیگر باشگاه انجام می شود اعلام کرده هیچ بازیکنی را به زور نگه نمی دارد اما در صورتی راضی به فروش آنها می شود که مبلغ جالب توجهی برای دریافت رضایتنامه آنها پیشنهاد شود و از سویی این پول ها نقد به حساب باشگاه شهر خودرو واریز شود. این باشگاه از اتفاقاتی که در جریان صدور رضایتنامه یحیی گل محمدی پیش آمده ناراحت است و البته حق هم دارد گله مند باشد به این خاطر که هنوز پول رضایتنامه را از باشگاه پرسپولیس دریافت نکرده در حالی که یحیی برای کسب دومین قهرمانی در لیگ برتر به همراه پرسپولیس تلاش می کند. 

 

به واقع حرف باشگاه شهر خودرو این است؛ بازیکن می فروشیم اما نه ارزان. خبرهای تایید نشده حکایت از این دیدار قیمت ستاره های تیم بین 8 تا 10 میلیارد تومان است. 

 

مهدی رحمتی تاکید بر حفظ همه بازیکنان تیمش دارد اما باشگاه می گوید در صورت دریافت پیشنهادات مالی جالب بی میل نیست یکی دو بازیکن خود را به قیمت های خوب بفروشد تا بخشی از هزینه های تیم را در دور برگشت تامین کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا