ورزشی

سه مقصر اصلی تساوی منچستریونایتد برابر اورتون

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1736652/50

زمان: 14:41  
1399/11/21

بازدید: 4,846

ریو فردیناند متهم می کند؛

ریو فردیناند، ستاره سابق منچستریونایتد، از سه بازیکن این تیم به عنوان مقصران اصلی دریافت گل دیرهنگام تساوی برابر اورتون نام برده است.

به گزارش “آلانه”، منچستریونایتد تا آخرین ثانیه های بازی برابر اورتون در اولدترافورد، 3-2 پیروز میدان بود، اما آخرین ضربه بازی که در دقیقه 95 توسط دومینیک کالورت لوئین به سوی دروازه دخیا شلیک شد، دو امتیاز ارزشمند را از چنگ یونایتد درآورد. ریو فردیناند معتقد است که آرون ون بیساکا، اکسل توانزبه و داوید دخیا مقصران اصلی دریافت گل سوم و تساوی برابر اورتون هستند.
شاگردان اوله گنار سولسشر پس از تساوی خانگی در این بازی امتیازات حساسی را از دست دادند و گل دقیقه 95 کالورت لوین امیدهای آنها برای به چالش کشیدن سیتی در صدر جدول را بر باد داد.
ریو فردیناند گفت: “زمانی را به خاطر می آورم که ضربات کرنر و یا ضربات ایستگاهی از فاصله دور داشتیم، یا پرتاب های بلند اوت، ما آماده بودیم، می دانستیم که قرار است با چه موقعیتی مواجه شویم.
“ویدا، تو برو برای توپ، من هم می روم برای توپ”، کسی که بهترین موقعیت برای رسیدن به توپ را داردف توپ را می زند.

 

 

جان تری قبلا برای تیم ملی انگلیس این کار را می کرد. بازیکنانی هستند که می توانند این کار را بکنند، هری مگوایر در یونایتد مثلا به نظرم قادر به این کار هست. تو باید تیم را از عقب رهبری کنی و مطمئن شوی این جور اتفاقات رخ نمی دهند
من قبل از ضربه آزاد اورتون از خشم فریاد می کشیدم، آرون ون بیساکا باید یاد بگیرد که چطور بازی را اداره کند. نباید آنطور بی احتیاط به عقب پاس داد! این واقعا جنایت است! اگر من در آن رختکن بودم از شدت خشم دیوانه می شدم و فریاد می کشیدم. توانزابه بازیکن جوانی است ولی چطور ممکن است بی خود و بی جهت یک ضربه آزاد به حریف تقدیم کند؟ از آن لحظه به بعد همه چیز خراب شد و یونایتد گرفتار شد.
حتی آن موقع هم تو انتظار داری که آن ضربه را دفع کنند. اما این اتفاق هم نیافتاد! وقتی توپ به دومینیک کالوین لوئین رسید، دیوید دخیا خیلی زود دستش را به نشانه آفساید بالا برد که خب درست هم نبود. بعدا این کار را بکن و برو از داور بپرس چه خبر بود. آنها این کار را نکردند و توپ وارد دروازه شد و امتیازها از دست رفت.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا