ورزشی

زاهدی، بزرگترین انتقال تاریخ المپیک دونتسک

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، شهاب زاهدی مهاجم ایرانی المپیک دونتسک روز گذشته و پس از کش و قوس فراوان، سرانجام به صورت رسمی راهی زوریا لوهانسک اوکراین شد تا با اللهیار صیادمنش، دیگر بازیکن ایرانی حاضر در زوریا، هم تیمی شود.

انتقال زاهدی به زوریا با ماجراهای فراوانی همراه بود. باشگاه المپیک دونتسک علاقه مند بود تا زاهدی را به پرتغال ترانسفر کرده تا از میزان فروش مهاجم ایرانی خود به باشگاه ریو آوه، سود بیشتری کسب کند اما زاهدی که در ماه های پایانی قراردادش قرار داشت، با تیم زوریا لوهانسک موافقت نامه ای را به امضا رساند.

این کار زاهدی با واکنش باشگاه المپیک دونتسک مواجه شد و آنها زاهدی را از حضور در تمرینات تیم اصلی، منع کردند. سرانجام روز گذشته زاهدی پس از قبولی در تست های پزشکی زوریا لوهانسک، با مبلغ 360 هزار دلار به این تیم پیوست.

 

باشگاه المپیک دونتسک نیز با صدور پیامی در وب سایت رسمی خود، با این مهاجم ایرانی خداحافظی کرد. در این پیام آمده است:

«موفق باشی پادشاه! شهاب زاهدی از المپیک خداحافظی کرد. 

در کمتر از یک سال و نیم نمایش به عنوان بخشی از تیم دونتسک، مهاجم ایرانی در ۳۶ مسابقه شرکت کرد که موفق به زدن ۱۴ گل و ۳ پاس گل شده است. شایان ذکر است که بیشتر این عملکرد در فصل جاری صورت گرفته است. (۸ گل + ۲ پاس گل).

شهاب به لطف سخت کوشی و توانایی گوش دادن به دستورالعمل‌های کادر مربیگری، در المپیک رشد کرد و تبدیل به یک ستاره واقعی و قهرمان ما شد. این ایرانی توسط هواداران دونتسک به عنوان بهترین بازیکن فصل گذشته شناخته شد و در رای گیری بهترین بازیکن فوتبال در سال ۲۰۲۰ پیروز شد!

از نظر المپیک، فروش مهاجم ایرانی به زوریا بزرگترین انتقال تاریخ باشگاه بود. زاهدی خودش قبلاً به تیم جدیدش پیوسته است و به عنوان بخشی از تیم ویکتور اسکریپنیک برای کسب عنوان بهترین گلزن لیگ اوکراین می جنگد.

اف. سی المپیک از شهاب برای حضور در این باشگاه تشکر می ‌کند و برای او آرزوی موفقیت در آینده شغلی خود دارد!”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا